Kişiye özel duvar kağıdı baskı nedir? Duvar kağıdı baskıları evimizde olsun iş yerimizde olsun her yerde ortamın görüntüsüne renk kattığı için oldukça önem taşır. Bazen duvar kağıtlarını kişiselleştirmek kendi isteğimize göre yaptırmak isteriz. Rengarenk sade isme özel şeklinde dilediğiniz gibi kişiselleştirip özel duvar kağıdı baskıları yapabilirsiniz. Kişiselleştirmek istediğiniz duvar kağıdı baskılarını belirli özel ölçülerle oluşturabilirsiniz. Büyük ya da küçük olarak ölçüsünü kendiniz belirleyerek istediğiniz şekilde ölçütlendirebilirsiniz. Kişiye özel duvar kağıdı baskıları ile bir odanız bir masal karakterine dönebilir ya da istediğiniz bir şehir alanına da dönebilir.

Duvar Kağıdı Baskı

Kişiye özel duvar kağıdı baskı ile yaşadığınız alanları güzelleştirebilirsiniz. Sürekli durduğunuz bir ortamı kendi tarzınıza uygun şekilde duvar kağıdı baskıları ile tasarlarsanız o bulunduğunuz ortam sizin için çok daha güzel bir yaşam alanı haline gelir.

 Duvar kağıdı baskıları diğer yandan temizlenmesi açısından da oldukça kolay bez ile yıpranmadan kolay bir şekilde temizlenebilen yapıdalar.Üstelik siz çıkarmadığınız sürece kaliteli malzeme ile oluşturulan duvar kağıdı baskıları kendiliğinden çıkmaz.Duvar kağıdı baskılarını ne kadar kaliteli seçerseniz o kadar iyi çünkü çıkarılacağı zaman duvara zarar vermemeli.

           UV Baskı Duvar Kağıdı

UV baskı biraz daha gelişmiş daha canlı giderek dijitalleşmiş duvar baskılardır.Dijital duvar baskıları isteyen kişiler uv duvar baskılarını tercih ediyor.Uv baskılarının mürekkepleri kendine özel olduğu için uzun süre beklemeye gerek kalmıyor mürekkep hemen kuruyor.Neredeyse 1 sn içinde UV baskıları kuruyor.

 Bazen insanlar uv ışınlarından tereddüt ettiği için UV baskının da zararlı olduğu düşüncesi içindedirler. Fakat uv baskıları çevreye duyarlı bir yapıdadır.Uv baskı duvar kağıtlarının yapısında solvent malzeme kullanılmadığı için zarar veren herhangi bir yapısı yoktur.

          Dijital Baskı Duvar Kağıdı

Kişiye özel duvar kağıdı baskı kapsamında, Dijital baskı duvar kağıtları oldukça kullanışlı. Dijital baskı duvar kağıtları kişiye özel olarak yapılır. Kişiler istedikleri şekilde desen fotoğraf manzara gibi istedikleri tasarımları yaptırabilir. Dijital baskılar insan sağlığına zarar vermez. Herhangi bir çevreye kötü koku yayan bir yapısı yok.

 Dijital baskı yapılacak olan duvar kağıtları için kişiler istedikleri tasarımın resmini kaliteli bir şekilde çıkartmalı.Görselin çözünürlük kalitesi düşük olursa istenilen şekilde bir iş ortaya çıkmayabilir.Kaliteli bir iş çıkması için çözünürlükleri yüksek görseller olması önemlidir.Kaliteli dijital baskılar olduğu zaman çok uzun yıllar kullanılabilir.

      Baskılı Duvar Kağıdı Fiyatları

Kişiye özel duvar kağıdı baskı kapsamında, Baskılı duvar kağıtlarının fiyatları tasarımına türüne ya da ölçüsüne göre değişir. Mesela ölçüsü 100×100 olan bir baskılı duvar kağıdının fiyatı 150 TL olup 100×200 olan ölçüde baskılı duvar kağıdı 200 TL gibi bir fiyat farklılığı ortaya çıkabilir.

 Görsellerinde düz basit sade tasarımları daha uygunken canlı dijital olan baskıların fiyatlarında bazı artışlar görülüyor. Tüm bunların dışında yapılan işin kalitesi de fiyatların fazlalaşmasına neden oluyor.

İlginizi çekebilir: