Etiket Baskı Hizmetleri

Etiket ürünü, matbaa alanında sıkça tercih edilen bir üründür. Etiket baskı kullanım alanı sınırsızdır. Ürünlerinizde, bir belge gönderiminde vs. tamamen sizin ihtiyacınıza yönelik bir kullanım sunar. Kendi üretimimizin olmasıyla birlikte, özel ebatlı etiket siparişleriniz için sizlere hızlı bir şekilde hizmet sunuyoruz. Kullanılacak kağıt türü ve etiket boyutunda özel bir tercihiniz varsa mutlaka bizimle iletişime geçin.

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Etiket baskısı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Etiket Özellikleri;

  • 90GR. Kuşe Çıkartma
  • Parlak Selefon

Etiket Özellikleri;

  • 90GR. Kuşe Çıkartma
  • Parlak Selefon
  • Özel Kesimli

Farklı bir kağıt ve farklı bir boyutta etiket baskı hizmeti için hemen iletişime geçiniz.

Ürün Süreci

Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Etiket seçiminde kararsız kaldıysanız hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel bir destek alın.

Etiket seçiminizi tamamladıktan sonra, grafik bölümünde ekip arkadaşlarımız sizler için en iyi tasarımı oluşturacaklardır. Grafik sürecinde 2 adet revize hakkınız bulunmaktadır fakat bunlara gerek kalmayacaktır. Biz kendimize çok güveniyoruz!

Grafik tasarım süreci tamamlandıktan sonra ortalama 3-5 iş günü etiket teslim süremiz bulunmaktadır. Broşür bilgilerinizi mutlaka kontrol edin.

Sticker Etiket Matbaa ve Dijital Baskı Hizmetleri

Etiket ürünlerimizde, matbaa baskısı veya dijital baskı tercih edilmektedir. Matbaa baskısı, boyutları küçük olan ve yüksek adetli ürünler için tercih edilir. Mesela bir doğalgazcısınız ve hizmet verdiğiniz yerlere etiket yapıştırmak istiyorsunuz. Matbaa baskısı etiket ürünümüz, tam size göre. Fiyat olarak, etiket ürünlerimizde en uygunudur.

Logo, karton, marka etiket baskısı için size dijital baskı önerebiliriz. Bu tür siparişlerde, adet sayısı düşük olmakta. Bunun için dijital baskı makinesinde yapılan, yapışkanlı etiket baskılarımızı öneriyoruz. Dijital baskı etiketimizde minimum ve maksimum sipariş sınırlamamız yoktur. Dilediğiniz boyutlarda ve adetlerde üretimi yapabilmekteyiz.

Dijital baskı etiketlerimizin teslim süresi oldukça kısadır. Matbaa basımı etiket ürünümüzde teslim süremiz, 3-5 gün arasındadır. Dijital baskı etiket hizmetinde teslim süremiz, 1 iş günüdür. Sizde daha hızlı çözüm için dijital baskı etiketleri tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için WhatsApp destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz!

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋