Baskılı Gönder Bayrak Hizmetleri

Baskılı Gönder Bayrakları, bayrak direği bulunan kurum ve kuruluşlar için üretilmektedir. Gönder bayraklarına, logonuz veya istediğiniz bir tasarımı bastırabilirsiniz.

Gönder Bayrak Nedir? Fiyatı Nedir?

Baskılı gönder bayrakları, bayrak direği bulunan herkesin kullanabileceği bir üründür. Baskılı olmasıyla birlikte, kurumunuzun veya firmanızın özel logosunu bastırabilirsiniz. Malzemesi özel bir kumaş olup, sert hava rüzgarlarına dayanıklıdır. Gönder bayrak fiyatları değişkenlik göstermektedir. Fiyat belirlenmesi için bayrak ölçüsünün iletilmesi gerekmektedir. Hemen iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gönder bayrağı hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Baskılı Gönder Bayrak Özellikleri;

  • Zorlu hava şartlarına dayanıklı.
  • Dilediğiniz ölçülerde.
  • Logo veya dilediğiniz grafik çalışmasının baskı imkanı.
Ürün Süreci

Hedefimiz zaman ve kalite kazandırmak, önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Baskılı Gönder Bayrakları, özel baskılı olduğu için 2 iş gününde belirtilen konuma teslim edilmektedir. Logonuz dışında, grafik çalışmaları da, bayrak üzerine basılabilir. Detaylı bilgi için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋