Mesch Branda Baskı Hizmetleri

Mesch delikli branda delikli olmasıyla birlikte, dış mekanda kullanıma uygundur. Delikli oluşu, hava akışında kolaylık sağlar. Hava geçirgenliği sayesinde, vinil brandalardan daha uzun ömürlüdür. Kampanyalarda, açılış dönemlerinizde mutlaka tercih edilmesi gereken bir üründür. Kenarlarında bulunan askı aparatı sayesinde kolaylıkla, ip yardımıyla asılmaktadır.

Mesh Branda Fiyatları

Mesh delikli branda fiyatları, m2 üzerinden hesaplanmaktadır. Mesh delikli branda olduğu için, kenarlarına mutlaka kolon dönülmelidir. Kolon olmadığı takdirde asılması çok zordur ve kullanım ömrü kısalır. M2 yüksek olan işlerde, mesh kaynaklanması yapılır. Buda maliyette ek fiyat olarak işlemektedir. Bunları göz önünde bulundurarak Mesh Branda M2 fiyatları 40TL ile 150TL arasında farklılık göstermektedir.

Net fiyat bilgisi ve yüksek m2’li işlerin fiyat avantajından yararlanmak için WhatsApp destek hattımızla görüşebilirsiniz.

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Mesch delikli branda hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Mesch Branda Baskı Özellikleri;

  • Avrupa menşei ürün.
  • 6PASS baskı kalitesi.
  • Solmama garantisi.
  • 440GR. Avrupa Branda.
  • Sınırsız ölçü.
  • Belirtilen konumda, dilediğiniz zemine montaj işlemi.
  • Sağlamlığı sayesinde cephe kaplanabilir.
  • Afiş, pankart gibi ürünlerin malzemesidir.
  • Dilediğiniz şekilde kullanılabilir.
Ürün Süreci

Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Mesch Delikli Branda ürünün baskı yapılması için öncelikle grafik çalışmanızın olması gerekmektedir. Eğer bir çalışmanız mevcut değilse, deneyimli grafiker arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Grafik süreci tamamlandıktan sonra, baskı işlemine geçilir. Burada Mesch Branda ürünü 6PASS baskı kalitesinde basılır ve solmama garantisi sunulur. Baskı sonrası, ürünün uzun ömürlü olması ve montaj rahatlığı için 1 gün baskı boyasının kuruması beklenir. Ardından sizlere teslim edilir. Cephe kaplama işlemleri için mutlaka bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋