Çatı Tabela Hizmetleri

Çatı Tabelası, yüksek binalarda ve cepheye sahip firmaların tercih ettiği bir hizmettir. Diğer tabelalardan farklı olarak, kullanılan ürünler özel olarak imal edilmektedir ve özel montaj kitleri kullanılmaktadır. Çatı tabelası, profesyonel reklamcılar tarafından üretilmeli ve montajlanmalıdır. Riske girmeyin, Nano Reklamcılık olarak kaliteli ve profesyonel bir hizmet için size bir telefon uzaktayız.
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Çatı Tabelası, Nerede Kullanılır?

Çatı tabelası, yüksek binaların üzerine kondurulan tabela çeşididir. Diğer tabelalardan farklı olarak, çok uzaklardan fark edilmek için inşa edilir. Yüksek binalar arasında, firmanızın fark edilmesini istiyorsanız ve dikkat çekici bir tabela istiyorsanız, mutlak çatı tabelası ürününü tercih etmelisiniz.

Hastane, otel, eğitim kurumları gibi bir binaya sahip işletme ve kurumlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Çatı tabelası bir çok üründen imal edilebilir. Malzeme seçeneği tamamen sizin isteğinize bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Çatı Tabelasında Bunlara Dikkat Edin!

Çatı tabelası konumu gereği, binanın en yüksek bölümüne monte edilir. Bunu gerçekleştirirken, bir çok konu ele alınır. Tabelanın yüksekte oluşuyla, rüzgar hızının malzemede gerçekleştireceği aşınmalar. İskelet için kullanılan demir malzemesi, montajlanacak zeminin sağlamlığı gibi dikkat edilmesi gereken bir çok husus bulunmaktadır. Çatı tabelası profesyonel ve deneyimli işletmeler tarafından üretilmeli ve montajlanmalıdır.

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Çatı tabelası hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Çatı Tabelası Özellikleri;

  • Belirtilen konumda, dilediğiniz zemine montaj.
  • Işıklı/ışıksız, seçenekleri.
  • Dilediğiniz ölçülerde.
Ürün Süreci

Hedefimiz zaman ve kalite kazandırmak, önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Çatı Tabelası üretim olarak uzun sürmektedir. Malzemelerin toplanışı, harflerin üretimi 7 günü geçebilmektedir.

Kullanılan malzemeler, sert rüzgarlara ve bütün hava koşullarına uygun olarak üretilmektedir. Geniş çalışma ağımızla yaşanılabilecek problemlere hızlı çözümler sunuyoruz. Tabelanız için fiyat almak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋