Baskılı Küp Bloknot Hizmetleri

Kurumsal alanda, mutlaka promosyon ürünlerini kullanmanızı öneriyoruz. Baskılı küp bloknot ürünü, bu alanda sizleri en iyi tanıtacak üründür. Not alınabilecek, ufak kağıtları her masada  görebiliriz. Küp bloknot ürününü, promosyon olarak müşterilinize hediye ettiğiniz zaman, mutlaka bir masada yer alacaksınızdır. Müşteri masasında yer edinmek ve bu ürün üzerinde sizin reklamınızın olması pozitif yönde etkisi olacaktır. Markanızın masalarda yer edinmesi için şimdi iletişime geçebilirsiniz!

Küp Bloknot Fiyatı

Baskılı Küp bloknot ürünleri, özel bir seçim olmadığı zaman uygun fiyatlara mal edilecek bir üründür. Matbaa baskımızda üretmiş olduğumuz küp bloknot özelliği ve fiyatı;

  • Kutu: 250Gr. Bristol – 4 Renk baskı – Parlak selefon
  • İç kağıt: 80Gr. 1 Hamur – 4 Renk baskı – 500 Yaprak
  • Ebat: 8x8x5CM.

Yukarıda belirtilen özelliklerde;
-1.000 adet küp bloknot fiyatı, 6.500TL.
-500 adet küp bloknot fiyatı 4.500TL.
Yukarıda verilen özelliklerin dışında, lokal kabartmalı, altın varaklı gibi özellikler eklenebilir. Bu özellikler eklendiği zaman, fiyat aralığı 8.000TL ile 9.500TL olmaktır. Net fiyat bilgisi için, alanında deneyimli ekip arkadaşlarımızla WhatsApp destek hattımızdan görüşebilirsiniz!

Dikkat Edilmesi Gerekilenler!

Baskılı Küp bloknot fiyatlarında, fiyat aralığı çok fazla olabilir. Siz uygun fiyatlı küp bloknot satın aldığınızı düşünürken, istemediğiniz bir ürünle karşılaşabilirsiniz. En ufak renk değişikliği bile fiyatı değiştirmektedir. Bizim verdiğimiz fiyatlarda, iç kağıt baskısı renklidir. Kutularımız selefonludur ve 500-1.000 adet fiyatıdır. Fiyat teklifi karşılaştıracağınız zaman, ürünün özelliklerini mutlaka kontrol edin.

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Küp bloknot hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Küp Bloknot Ürün Özellikler;

  • 250GR. Bristol Kutu
  • Parlak Selefon
  • 1. Hamur 80GR. Baskılı İç Kağıt (Her Küpte 500 Adet İç Kağıt Bulunmaktadır.)
  • 8x8x5CM Ölçülerinde

Sizde alışılmışın dışında, muhteşem bir görüntüde küp bloknot istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen iletişime geçin ve detaylı bilgi sahibi olun.

Ürün Süreci

Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel bir destek alın.

Küp bloknot üretimi, grafik onayınız sonrası başlayacaktır. Küp bloknot ürünümüzün baskı süreci uzun sürmektedir. Bunun nedeni bir çok aşamadan geçiyor olması. Kutu ve iç kağıt baskıları yapıldıktan sonra sizlere kurulu bir şekilde teslim edilir. Bundan sonra her masada yer edinebilirsiniz. Küp bloknot teslim süremiz 3 iş günüdür. Küp bloknot tasarımınızı mutlaka kontrol ediniz.

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋