• 85×200 CM Mekanizma 700TL
 • 85×200 CM Mekanizma + Baskı 900TL

Roll Up Hizmetleri

Roll Up ürünleri, iç mekanlarda kullanılması önerilen bir üründür. Mekanizması sayesinde, kolay kurulum ve taşıma gibi avantaları vardır. Özellikle, fuar alanlarında firma tanıtımı için sıkça tercih edilen bir üründür. Bunun yanı sıra, ödül törenlerinde, kurum veya kuruluşlarınızın giriş kısımlarında insanlara tanıtım için kullanılabilmektedir.

Roll Up Nedir? Nerede Kullanılır?

Roll Up, display reklam ürünleri bünyesinde yer almaktadır. Roll Up, kurmalı bir mekanizmaya sahiptir. Mekanizma üzerine, 440GR Avrupa Vinil bulunmaktadır. Bu vinile, dilediğiniz tasarımda baskı yapılabilmektedir. Mekanizması sayesinde, kurulumu çok basittir. Kendinden çantalı oluşu, taşıma açısından kolaylık sağlar. İç mekanda kullanılması önerilmektedir. Doğru kullanımda, ömürlük kullanılabilir. Roll up, fuar alanlarında sıkça karşılaştığımız bir üründür. Firmanızı en hızlı tanıtma yöntemi, Roll Up reklam ürünüdür. Saniyeler içerisinde, müşterilerinize firmanızı tanıtabilirsiniz. Fuarlar dışında, kurum veya kuruluşların giriş bölgelerinde tercih edilmektedir. Müşterinizi karşılamak adına, Roll Up sistemi kullanılabilir.

Roll Up’ta Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Sizde firmanızı tanıtmak istiyorsanız, mutlaka Roll Up ürünümüzü denemelisiniz. Roll Up ürünümüz, sizlere hazır halde gelmektedir. Baskısı yapılmış, mekanizması kurulmuş ve çantasında sizlere ulaştırılmaktadır. Sizlere ulaştıktan sonra, uzun ömürlü kullanım için önerilerimiz olacak. Roll Up, mekanizmalı bir ürün olduğu için sarma mantığıyla çalışmaktadır. Dikkat etmeniz gerekenler;

 • Roll Up, iç mekanlarda kullanılmak için üretilmiştir.
 • Mekanizması, sarmalı çalıştığı için vinil ürünü, düz ve yavaş şekilde açılmalıdır.
 • Vinil açıldıktan sonra, arka sopası sağlam bir şekilde monte edilmelidir.
 • Açılım tamamlandıktan sonra, devrilmemesi için ayaklarını tam açınız.
 • Kapatırken, vinil mekanizmaya düz ve yavaş şekilde sarılmalıdır.

Roll Up ürünü bu şekilde kullanıldığı zaman, sizlere ömürlük bir kullanım sunar. Daha fazla bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Roll Up hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Roll Up Özellikleri;

 • 85X200, 100X200 ölçü seçenekleri.
 • 6PASS üstün baskı kalitesi.
 • Avrupa Branda, yüksek kalitede malzeme.
 • Otomatik mekanizma.
 • Taşınabilir çanta.
Ürün Süreci

Hedefimiz zaman ve kalite kazandırmak, önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Roll Up bünyemizde bulunan ve tarafımızca üretilen bir üründür. Ortalama teslim süremiz 1 gündür. Grafik tasarımınız mevcut ise çalışmanızı hemen işleme alabiliriz. Grafik tasarımınız mevcut değilse, alanında deneyimli grafiker arkadaşlarımız, sizlere yardımcı olacaklar. Grafik onayı sonrası baskı işlemine geçilir ve 1 gün içerisinde teslime hazır hale getirilir.

Geniş çalışma ağımızla yaşanılabilecek problemlere hızlı çözümler sunuyoruz. Display reklam ürünleri için fiyat almak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋