Tabela ve reklam sektörü, son yıllarda inanılmaz bir ilgiye sahip. Bununla birlikte, sektöre katılan birçok firmayla hizmet sayısı artmış durumda. Nano Reklam olarak, 15 yıllık sektör deneyimimiz ve kurumsal hizmet anlayışımızla Bahçelievler tabelacı arayışınıza son veriyoruz.

Firmanız veya işletmeniz için en iyi yatırım aracı, reklam olmuştur. Reklam, sizi müşterinize karşı ilk görüşte anlatan bir alandır. Bizi tercih eden firmaların ilk nedeni, işletmeyi en iyi anlatacak ürünleri üretmemizdir. Her yıl özenle güncellediğimiz makine parkurumuz ve deneyimli ekibimizle, tabela ve dijital baskı ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Bahçelievler tabelacı arayışınıza, en iyi çözümü sunma garantisi veriyoruz. Tabela sektöründe, birçok kurumsal firmaya vermiş olduğumuz hizmetlerle kendimizi ispatlıyor ve sizlerin de çözüm ortağı olmak için can atıyoruz. Tabela ve reklam çalışmalarımızda, A’dan Z’ye hizmet sunmaktayız. Ücretsiz keşif ve aynı gün fiyat teklifimizle süreci hızlandırarak, sonuç odaklı çalışmaktayız.

Bahçelievler Tabelacı Hizmetlerimiz

Bahçelievler tabelacı olarak sunmuş olduğumuz birçok hizmet mevcuttur. Tabela ile sınırlı değiliz. UV-Dijital baskı üretim alanımız, CNC-Lazer Kesim alanımızla birçok alanda proje kapsamlı hizmet sunmaktayız. İşte sunduğumuz bazı hizmetlerin sıralı hali;

  • Tabela Sistemleri
  • Cephe Reklam Sistemleri
  • Dijital Baskı Sistemleri
  • UV Baskı Sistemleri
  • Pleksi Tabela – Kutu Harf Tabela – Gold Paslanmaz Tabela – Branda Tabela – Kompozit Oyma Tabela – Strafor Tabela
  • Folyo Baskı – One Way Vision Baskı – Duvar Kağıdı Baskı

Yukarıda sunduğumuz hizmetler, sektörümüzün sıkça tercih edilen hizmetleridir. Bu hizmetler dışında, özle mimari çözümler ve proje bazlı hizmetlerimizle anahtar teslim hizmet sunmaktayız.

Sosyal medyayı aktif kullanıyor ve güncel projelerimizi burada paylaşıyoruz. Şimdi profilimizi inceleyerek çalışmalarımıza göz atabilirsiniz. Karşılıklı fikir alışverişi ve ücretsiz keşif için bir telefon uzağınızdayız. Şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.