Buzlu (Kumlama) Folyo Baskı Hizmetleri

Buzlu (kumlama) folyo olarak bilinen ve kurumsal alanlarda sıkça tercih edilen bir üründür. Kurumsal alanlarda cam bölmeler arasındaki görüntüyü kesmek amacıyla, camlara uygulanmaktadır. Resmi adı kumlama olmasına rağmen görünüşü nedeniyle buzlu folyo olarak bilinmektedir. Uygulanan yerde buğulu bir görüntü yaratır ve uygulanan yer dışarıdan kesinlikle gözükmez. Buzlu folyo üzerine renkli baskı uygulanabilmektedir. Bu şekilde kuruluşlar içerisinde güzel bir görüntü oluşmaktadır. Özel kesim yapılması sayesinde daha modern bir görüntü elde edilebilir. Profesyonel bir hizmete ihtiyacınız varsa, şimdi iletişime geçebilirsiniz!

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Buzlu (Kumlama) folyo hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Buzlu (Kumlama) Folyo Baskı Özellikleri;

  • Avrupa menşei ürün.
  • 6PASS baskı kalitesi.
  • Solmama garantisi.
  • Sınırsız ölçü.
  • Belirtilen konumda, dilediğiniz zemine montaj işlemi.
  • Cam zemine uygulanabilir.
Ürün Süreci

Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Buzlu folyo ürünümüz fabrikasyon olduğu için montajı direk uygulanmaktadır. Üzerine baskı yapılırsa, 1 gün kuruma süresi bulunmaktadır. Kuruma işlemi tamamlandıktan sonra, cam zemine uygulaması yapılabilir.

Ölçü olarak bir sınır yoktur ve dilediğiniz grafik, ürüne baskı olarak yapılabilmektedir. Baskı sonrası, ekip arkadaşlarımız belirtilen konuma uygulamasını gerçekleştirmektedir. Buzlu folyo, baskı ve sıvama işlemleri için mutlaka bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Cam Kumlama Folyo Fiyat ve Uygulama

Cam kumlama fiyat bilgisi için metrekare ölçüsü ve baskı bilgileri gereklidir. Buzlu folyo metrekare fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır. Üzerine baskı istenirse fiyatta fark oluşmaktadır. Baskı yeri ve uygulanacak yerin zorluğuna göre işçilik maliyeti, fiyatı etkilemektedir.

Cam kumlama folyosu uygulanırken, büyük ustalık ve zaman ister. Arkasındaki güçlü yapışkanı, kesinlikle hatayı affetmez. Bundan kaynaklı, cam sil kullanılır. Uygulanacak yer ve kumlama folyomuz, cam sille ıslatılır. Uygulanacak zemine yerleştirilir ve sıvama işlemi başlatılır. Sıvama işleminde yapılacak hatada, iş kayabilir ve kabarcıklar oluşabilir. Bunun için profesyonel ekip arkadaşlarımız, hatasız çalışmaktadırlar.

Cam kumlama folyosu hakkında fiyat bilgisi almak için WhatsApp destek hattımızla, hemen iletişime geçiniz!

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋