Vinil Germe Tabela Hizmetleri

Vinil germe tabela, bütçe dostu bir üründür. Işıklı veya ışıksız olarak üretimi sağlanmaktadır. Ürün 440GR Avrupa brandadan üretilmektedir. Solmama garantili olup, uzun yıllar kullanımı sağlanmaktadır. Ön yüzü, rahatlıkla değiştirebildiği için zamanla farklı tasarımlar uygulanabilir.

Vinil Germe Tabela Fiyatları

Vinil germe tabela fiyatı belirlemek için bir kaç unsur bulunmaktadır. Tabela ışıklı veya ışıksız mı olacak? Tabelanın montajı yapılacağı bölge, montajın yapılacağı zemin ve vinç gerekli mi? Bunlar tabela fiyatı verirken en büyük etkenlerdir. Bu unsurları göz önüne olarak, ortalama 400TL ile 7.000TL arasında fiyatlanmaktadır. Net fiyat bilgisi için mutlaka iletişime geçerek, alanında deneyimli ekip arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz.

Vinil Germe Tabela Nedir? Nerede Kullanılır?

Vinil germe tabela, Avrupa brandaya baskısı yapılarak üretilen bir üründür. Avrupa branda 440GR olmasıyla sağlam bir duruşa sahiptir ve uzun yıllar kullanılabilir. Ürünümüz genellikle, sanayi bölgelerinde tercih edilmektedir. Baskı sonrası, oluşturulan kasaya gerdirilen vinil branda kusursuz bir görüntü oluşturur. Sizde firmanız için bütçe dostu bir tabela arıyorsanız, vinil germe tabelayı tercih edebilirsiniz.

Vinil Germe Tabelada Bunlara Dikkat Edin!

Vinil germe tabela, brandaya baskı olduğu için oluşturulan kasaya sağlam bir şekilde gerdirilmelidir. Gerdirmesi kötü olan tabelalar, zamanla kendini bırakacaktır ve bombeli bir görüntü oluşturacaktır. Vinil germe tabelanın, gerdirilmesi için demir kasanın sağlam olmasına dikkat edilmelidir ve ince demir kullanmaktan kaçınılmalıdır. Bizler uzun ömürlü ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Vinil germe tabela profesyonel ve deneyimli işletmeler tarafından üretilmeli ve montajlanmalıdır.

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Vinil germe tabela hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Vinil Germe Tabela Özellikleri;

  • 440GR. Avrupa Brandaya baskı.
  • Solmama garantili.
  • Demir kasa.
  • Belirtilen konumda, dilediğiniz zemine montaj.
  • Işıklı/ışıksız, seçenekleri.
  • Dilediğiniz ölçülerde.
Ürün Süreci

Hedefimiz zaman ve kalite kazandırmak, önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Vinil germe tabela üretim olarak ve montaj olarak ortalama 1-2 iş gününde teslim edilmektedir. Grafik tasarımınız hazır değilse, alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Grafik onayı sonrası, çalışma Avrupa brandaya basılır. Baskı sonrası 1 gün kuruma süresi bulunmaktadır. Demir profilden oluşturulan kasaya, Avrupa branda gerilir ve montaj için hazır hale getirilir. Geniş çalışma ağımızla yaşanılabilecek problemlere hızlı çözümler sunuyoruz. Tabelanız için fiyat almak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋