MAGNET BASKI HİZMETLERİ

Magnet ürünümüz için talep, evlere hizmet sunan firmalardan gelmektedir. Ürünümüzün arka kısmı mıknatıslı olduğu için, buz dolabı ve metal ürünlere yapışmaktadır. Müşterilerinizin aklında yer edinmek ve bir buzdolabında magnetinizin olması sizi bir adım öne çıkaracaktır. Magnet üzerinde iletişim bilgilerinizin bulunması, oluşan problemlerde sizi daha ulaşabilir sağlayacaktır. Hemen iletişime geçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Buzdolabı Magnet Fiyatları

Fiyat belirtebilmemiz için öncelikle magnetin özelliklerini belirlemeniz gerekiyor. Özellikleri arasında kesim ve adet olarak belirtilmelidir. Minimum 1.000 adet üretimi yapılmaktadır. Kesim olarak, örneğin sucuysanız su bidonu şeklinde özel kesimli magnetler üretmekteyiz. Eğer bu şekil özel çalışma talep ederseniz, fiyat farkı olarak yansımaktadır. Magnet fiyatları 180TL ile 420TL arasında farklılık göstermektedir. Net fiyat bilgisi için, WhatsApp destek ekibimizle görüşme yapabilirsiniz.

Magnet Baskı Ölçüleri

Buzdolabı magnet ürünlerimizde, uygun fiyatlı sipariş vermeniz için sabit ölçülerde magnet üretmekteyiz. Sektörünüze bağlı olarak, özel kesim magnetlerimizi tercih edebilirsiniz. Sabit ölçülerimizde, 6,7-4,6 ölçülerini kullanmaktayız. Kenarları oval kesim yapılarak daha modern bir görüntü elde etmekteyiz. Eğer ölçülerin dışında bir çalışma talep ederseniz, özel kesim olarak yapılmaktadır. Burada dilediğiniz gibi ölçülendirme yapılabilir.

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Buzdolabı magnetleri hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Magnet Ürün Özellikleri;

  • 40 Mikron
  • Oval Kesim
  • Parlak Selefon
  • 1.000 Adet ve Katlarında Sipariş İmkanı
Ürün Süreci

Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Magnet seçiminde kararsız kaldıysanız hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel bir destek alın.

Magnet seçiminizi tamamladıktan sonra, grafik bölümünde ekip arkadaşlarımız sizler için en iyi tasarımı oluşturacaklardır. Grafik sürecinde 2 adet revize hakkınız bulunmaktadır fakat bunlara gerek kalmayacaktır. Biz kendimize çok güveniyoruz!

Grafik tasarım süreci tamamlandıktan sonra ortalama 4-6 iş günü magnet teslim süremiz bulunmaktadır. Magnet bilgilerinizi mutlaka kontrol edin.

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋