Krom Paslanmaz Tabela Uygulama Hizmetleri

Krom Tabela, ömür boyu paslanmama garantilidir. Bir çok çeşidi mevcuttur. Gold Krom Tabela, en çok tercih edilen ürünümüzdür. En direk olarak adlandırdığımız, zeminden yüksek bir duruşu vardır. Bu sayede, derinlik hissiyatı tabelaya kazandırılır. Işıklı ve ışıksız olarak montajı yapılabilmektedir. Harflerin üzerinde bulunan ayaklar sayesinde, zeminden yükseklik kazanır. İç ve dış mekan kullanıma uygundur. Gold, gümüş ve bronz olarak 3 çeşidi mevcuttur. Kaliteli ve profesyonel bir tabelacı arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek, teklif alabilirsiniz.
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Krom paslanmaz tabela hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Krom Paslanmaz Tabela;

  • Ömür boyu paslanamaz garanti.
  • Ürünümüz 2 yıl tarafımızca garantili.
  • Sınırsız ölçü.
  • Belirtilen konumda, dilediğiniz zemine montaj işlemi.
Ürün Süreci

Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Harf boyutları, uygulanacak zemin gibi etkenlerle üretim süremiz ortalama 1-3 iş günü sürmektedir.

Ürünümüzde bulunan harfler, paslanamama garantilidir. Elektronik ve zemin ürünlerimiz tarafımızca 2 yıl garantilidir. Geniş çalışma ağımızla yaşanılabilecek problemlere hızlı çözümler sunuyoruz. Tabelanız için fiyat almak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Krom Paslanmaz Tabela Nedir?

Krom Paslanmaz Tabela, 304 kalite çelik plakaların CNC makinesinde kesilmesiyle oluşturulur. CNC makinesinde, firma veya kurumunuz için oluşturulan tasarımlar için kesim yapılır. Harf kesimleri tamamlandıktan sonra, kenarlarına şerit krom paslanmaz malzemesi montajlanır. Krom paslanmaz tabela, özelliğinden kaynaklı endirekt olarak montajlanır. Her harf veya logonun arkasında, metal ayaklar mevcuttur. Monte edilecek yerden yüksekte durması, harflere derinlik ve modern bir görüntü katmaktadır.

Montaj yapılacak zeminin mutlaka düz olması gerekmektedir. Aksi durumda, harflerde yamukluklar olabilmektedir. Bunun için, duvar veya kompozit zeminlerin kullanılmasını önermekteyiz. Krom tabelamızda 3 farklı çeşit mevcuttur. Gold, silver ve bronz olarak satışa sunulmaktadır. Firmanıza uygun malzeme seçiminden sonra, üretime hızlı bir şekilde başlamaktayız.

Krom tabela, ışıklı veya ışıksız olarak üretilmektedir. Işıklı tercih edilirse, belirttiğiniz renkte ledler harfin arkasına monte edilmektedir. Tercihen ışıksız olarak da kullanılabilir. Dış ve iç mekanda kullanıma uygun olup, tarafımızca 2 yıl garantilidir. Oluşabilecek elektronik problemlerde, hızlı ve garantili değişim gerçekleştirmekteyiz.

Krom Tabela Fiyatları

Krom Tabela Fiyatları belirlenirken, harf yüksekliğinin belirlenmesi gerekmektedir. Harf yüksekliğine bağlı olarak, malzeme m2 olarak hesaplanmaktadır. Ardından yan bant dediğimiz ürünün maliyeti belirlenmektedir. Seçiminize göre, ışıklı olursa trafo ve led ürünlerin maliyet yansımaktadır. Tabelanız iç mekanda kullanılacaksa önerimiz ışıksız olmasıdır. Bizler sizi, gereksiz maliyetlerden kurtarmak ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktayız.

Harf boyutu ve ışıklı seçimi yapıldıktan sonra, tabela zemin seçimi yapılmalıdır. Tabela montajı dış mekana yapılacaksa, kompozit zemin kullanmayı öneriyoruz. Bu şekilde, tabelanızın daha şık ve ömürlük kullanıma sahip olmasını sağlıyoruz. İç mekanda kullanılacaksa, kompozit maliyetinden kurtularak, düz bir duvara montajı yapılabilmektedir.

Harf boyutu, ışıklı/ışıksız ve zemin tercihi yapıldıktan sonra fiyatımız ortaya çıkmaktadır.
Krom Tabela Fiyatları(Ortalama)

  • Işıksız ve zeminsiz, 2.000-5.000TL
  • Işıksız ve zeminli, 3.000-7.000TL
  • Işıklı ve zeminsiz, 2.500-5.800TL
  • Işıklı ve zeminli, 3.500-7.800TL

Yukarıdaki fiyatlarımıza montaj dahildir. Elektronik ve oluşabilecek problemlerde, ürünlerimiz tarafımızca garantilidir.
Net fiyat almak için; Harf yüksekliği, ışıklı/ışıksız ve zemin seçiminizi belirtiniz. Teklif almak için WhatsApp destek hattımızla hemen iletişime geçebilirsiniz!

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋