Cephe Giydirme Reklam Baskı Hizmetleri

Dış cephe folyo kaplama, genellikle büyük cepheli ve cadde üzerlerinde bulunan firmaların tercih ettiği bir hizmettir. Cephenizi, firmanızın reklamıyla kaplıyoruz ve ömür boyu tanıtımınızı sağlıyoruz. Cam ve cephe giydirme işleminde folyo ve mesch ürünlerini önermekteyiz. Tamamen isteğinize göre ürün değişiklikleri yapılabilir.

One Way Vision (VanVey) Cephe Kaplama

One way vision, dış cephe folyo kaplamak için üretilmiştir. Cam ve cephe giydirmede, sıkça tercih edilen bir üründür. Tercih edilmesinin en büyük nedeni, delikli oluşudur. Delikli yapısıyla, içeriden bakıldığı zaman dışarıyı rahatlıkla göstermektedir. Aynı zamanda, gün ışığı kesintisi minimumdur. Ön yüzüne baskı yapılmaktadır. Baskı yapıldığı için dışarıdan bakıldığında, içerisi kesinlikle görünmemektedir.

One Way Vision folyo cephe kaplamasında, uygulanacak zemin temiz olmalıdır. Zeminin temiz olması, ürünün kullanım süresini uzatmaktadır. Aksi takdirde kenarlarında dönme dediğimiz, folyonun kendini bırakması gözükecektir. Bunu önlemek için mutlaka camlar temiz olmalı ve profesyonel bir şekilde kaplama işlemi yapılmalıdır.

Anlaşmaya vardığımız çalışmalarda, ilk gün sadece cephe temizliği tarafımızca yapılmaktadır. Temizlik sonrası, uygulama bölümündeki iş arkadaşlarımız, cephe kaplama işlemine başlamaktadır. Cephenin boyutuna göre, ortalama 1-2 gün kaplama süresi bulunmaktadır. Kaplama sonrası, kenarlarında dönme olmaması için özel solisyon malzememizi kullanıyoruz. Bu ürün, güneş ışınlarından etkilenmesini önlemektedir. Hedefimiz kaliteli ve uzun ömürlü bir hizmet sunabilmek.

Dış Cephe Mesch (Mesh) Branda Kaplama

Cephe giydirme reklam işlerinde folyo kaplamak yerine, branda kaplama tercihinde bulunabilirsiniz. Mesh branda, delikli yapısıyla dış mekanda kullanıma uygundur. Delikli oluşu, rüzgarı rahatlıkla geçirmeyi sağlar ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Mesh branda kaplamada, folyodan farklı işlemler bulunmaktadır.

Mesh branda kaplamak için mutlaka cephede demir kasa olması gerekmektedir. Demir kasa bulunmayan cephelere, tarafımızca kasa yapılmaktadır. Buda ek maliyet olarak yansıtılmaktadır. Kasası olan cephelerde, sadece baskı ve uygulama maliyeti alınmaktadır. Mesh kaplama, one way kaplamaya göre daha maliyetlidir. Olumlu yanları da bulunmaktadır.

Meshin gerilmesi için cepheye kasa yapılır. Kasa yapıldıktan sonra, çeşitli mekanizmalarla cepheye gerdirilir. Mesh ürünü, dijital baskı makinesinde basılan bir çeşit brandadır. Kampanya süreniz dolduğu zaman, kolay giydirme yöntemiyle mesh branda sökülür ve yeni baskınız takılabilir. Buda dönüşümlü kullanmanızı sağlar ve one way visionda olduğu gibi sökme işlemi yoktur.

Cepheniz için en uygun çalışma biçiminde karar veremiyor musunuz? Alanında deneyimli ekip arkadaşlarımızla fikir alış-verişi yaparak bir sonuca varabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Cam ve Cephe Giydirme Baskı Özellikleri;

  • Avrupa menşei ürünler.
  • 6PASS baskı kalitesi.
  • Solmama garantisi.
  • Sınırsız ölçü.
  • Belirtilen konumda, dilediğiniz zemine montaj işlemi.
Ürün Süreci

Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Cam ve cephe giydirme için öncelikle grafik çalışmanızın olması gerekmektedir. Eğer bir çalışmanız mevcut değilse, deneyimli grafiker arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Grafik süreci tamamlandıktan sonra, baskı işlemine geçilir. Burada seçilen ürün 6PASS baskı kalitesinde basılır ve solmama garantisi sunulur. Baskı sonrası, ürünün uzun ömürlü olması ve montaj rahatlığı için 1 gün baskı boyasının kuruması beklenir. Kuruma sonrası montaj için çalışma arkadaşlarımız belirtilen konumda kaplama işlemine başlarlar. Cephe kaplama işlemleri için profesyonel bir ekip mi arıyorsunuz? Mutlaka bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋