Folyo Baskı ve Uygulama Hizmetleri

Folyo dijital baskı, reklam ürünlerinde en çok tercih edilenler arasındadır. Folyo dilediğiniz zemine uygulanarak, işletmenizin reklamı için en iyi çözümdür. Genellikle cam üzerine folyo sıvama işlemi yapılması daha sağlıklı olacaktır. Bunun yanı sıra, duvar, kompozit gibi yapışkan kısmının tutacağı zeminlere uygulanabilmektedir. Folyo üzerine dijital baskı makinesinde grafik tasarımınızın baskı işlemi yapılmaktadır. Ürünlerimiz solmama garantilidir ve dilediğiniz ölçülerde sıvama işlemi yapılabilmektedir. Sizde kaliteli bir hizmet almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Folyo Baskı Nedir? Fiyatları

Folyo baskı ve uygulama ürünü kullanım amacıyla, arkadan yapışkanlıdır. Folyo ürünü, fabrikasyon olarak bir çok renk çeşidine sahiptir. Bunun yanı sıra baskı folyosu olarak bilinen ürün, beyaz renktedir. Üzerine, dijital baskı makinesi yardımıyla baskı yapılabilmektedir. Baskıda, belirlenen grafik tasarım kullanılmaktadır. Ölçü ve baskı olarak bir sınırı yoktur. Folyo baskı olarak tanımlanan hizmet, baskı folyosuna, grafik tasarımın baskısıdır. Nano Matbaa ve Reklamcılık olarak, sizlere kaliteli ve uzun ömürlü hizmet sunmak için buradayız.

Folyo baskı ürünümüzde, piyasanın önde gelen markası olan, Unifol baskı folyoları kullanmaktayız. Unifol, alanında kendini ispatlamış ve Dünya genelinde, en çok kullanılan folyo markasıdır. Dış ve iç mekan dijital baskı makinelerimiz sayesinde, folyo üzerine dilediğiniz tasarımı baskı olarak yapmaktayız.

Folyo fiyatı hesaplarken, m2 kullanılır. Bizler, üretim ve uygulamasını yapan firma olduğumuz için, fiyat verirken uygulaması yapılacak şekilde fiyat vermekteyiz. Fiyat almak için, folyonun uygulanacağı yeri ve boyutlarını belirtmeniz gerekmektedir.

Folyo Baskı ve Uygulamada Dikkat Edilmesi Gerekilenler!

Folyo baskı ve uygulamada, özellikle fiyat farkı çok fazla olan tekliflere dikkat edin. Kaliteli üründe bir kaç ana maliyet mevcuttur. Folyo ürünü, baskı boyası, baskı kalitesi ve işçilik. Bu başlıca sebeplerden fiyat farkı oluşmaktadır. Bu bahsettiklerimizden kısan firmalardan 100TL daha uygun fiyat alabilirsiniz! Peki ya, işin ömrü ve kalitesi? Siz işi daha uygun yaptırdığınızı düşünürken, işin kalitesinden ve ömründen kaybediyor olabilirsiniz.

Folyonun kalitesinden ve baskı kalitesinden kaynaklı fiyat farkları oluşmaktadır. Biz, Unifol marka folyo kullanıyor ve 6PASS baskı kalitesinde hizmet sunuyoruz. 6PASS baskı, üstün boya performansı ve uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Folyo baskı ve uygulama hizmetlerimizde 2 yıl garanti sunmaktayız. Vereceğimiz garantide, ürünlerimiz solmama garantilidir.

Uygun fiyatlı iş yaptırmak için, soluk baskılı ve kısa ömürlü hizmetleri, tercih etmeyiniz. Bu, firmanızın dışarıya görünüşü açısından, olumsuz olarak geri dönüş sağlayacaktır. Reklamcılık, önemli bir sektördür. Profesyonel ve alanında deneyimli reklamcı arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Folyo baskı ve uygulama hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Folyo Baskı Özellikleri;

  • Unifol marka folyo kullanılmaktadır.
  • 6PASS baskı kalitesi.
  • Solmama garantili.
  • Sınırsız ölçü.
  • Belirtilen konumda, dilediğiniz zemine montaj işlemi.
Ürün Süreci

Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Folyo ürünün baskı yapılması için öncelikle grafik çalışmanızın olması gerekmektedir. Eğer bir çalışmanız mevcut değilse, deneyimli grafiker arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Grafik süreci tamamlandıktan sonra, baskı işlemine geçilir. Burada folyo ürünü 6PASS baskı kalitesinde basılır ve solmama garantisi sunulur. Baskı sonrası, ürünün uzun ömürlü olması ve montaj rahatlığı için 1-2 gün arasında baskı boyasının kuruması beklenir. Bu sürecin sonunda belirttiğiniz adrese gelen ekip arkadaşlarımız, folyo sıvama işlemini gerçekleştirecektir.
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋