Nano Matbaa ve Reklam kuruluşu 2007 senesinde gerçekleşmesine rağmen, sektörde bulunduğumuz 45 yıllık tecrübeyle hizmet sunmaktayız. Nano Matbaa ve Reklam 2007 senesinde, kartvizit, broşür, davetiye gibi, sektörün genel ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. 2011 senesinde Reklamcılık sektöründe büyük açık olması nedeniyle yeni bir hedef belirlenmiştir. Nano Matbaa, Reklamcılık sektörüne katılmıştır. Reklamcılık alanında, eğitim kurumlarına hizmet sunarak başlayan hikayemiz hala devam etmektedir. Bunun yanı sıra, bir çok kurumsal firmaya Nano Matbaa ve Reklamcılık olarak hizmet sunmaktayız. Sektörde tercih edilmemizin en büyük nedeni, çözüm üretiyor olmamız. Bu yola çıkarken, bizim için ‘olmaz, yapamayız’ gibi kelimeleri tamamen kaldırdık. Israrla bu yolda ilerliyor ve bir çok başarılı projeye imza atıyoruz.

25m2’lik küçük bir ofiste başlayan hikayemiz, 310m2’lik üretim alanında ve 2 şubemizle devam etmektedir. Üretim alanımızda dijital baskı, tabela imalatı, cephe sistemleri, cnc/lazer kesim gibi sektörümüzün hizmet ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Üretim tesisimiz tam profesyonel olarak hizmet sunmaktadır.

Hedefimiz, bahane olmadan çözüme kavuşturmak. Bunları gerçekleştirirken kalitemizden kesinlikle ödün vermiyoruz. Her zaman dediğimiz gibi,

‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

EKİP ARKADAŞLARIMIZ SİZLERE PROFESYONEL HİZMET SUNMAK İÇİN CAN ATIYOR!
HEMEN İLETİŞİME GEÇ
Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋