CEPLİ DOSYA BASKI HİZMETLERİ

Cepli dosya ürünleri, kurumsal firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen bir ürünüdür. Cepli dosya ürünü, sunum yapılacağı zaman. Bir dosya teslimi yapılırken, içerisinden bulunan cebi sayesinde kağıtları rahatça saklamaktadır. Cepli dosya üzerinde bulunan firmanıza özel tasarım sayesinde, kurumsal bir hava oluşturmak artık daha kolay.

Cepli Dosya Fiyatları

Cepli dosya fiyatını net söyleyebilmemiz için bir kaç özelliği belirtmeniz gerekiyor. Bunun dışında, matbaamızda standart olarak üretilen cepli dosya için fiyat bilgilendirmesi yapabiliriz. Standart 1.000 adet cepli dosya fiyatı 2.300TL.

Standart Cepli Dosya özellikleri;

  • 350Gr. Mat kuşe kağıt.
  • 4 Renk üstün baskı kalitesi.
  • Parlak selefon.
  • Cep yapıştırma dahil.
  • 22x31Cm ölçülerinde.

Yukarıda verilen özellikler, standart ürünümüz için geçerlidir. Bu ürünümüz, sıkça tercih edilmektedir ve kullanıma en uygun ölçülere sahiptir. Bunun dışında, özel çalışmaya sahip, dosya ürünlerimiz mevcuttur. Markanıza özel bir çalışma yaptırmak, fiyata yansıyacaktır. Sizde özel bir cepli dosya üretimi istiyorsanız, alanında deneyimli ekip arkadaşlarımızla, WhatsApp destek hattı üzerinden görüşebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekilenler!

Cepli dosya satın alırken, fiyat konusunda araştırmalar yapıyor olabilirsiniz. Bu araştırmalarda, dikkat etmeniz gereken bir kaç öneride bulunacağız. Bunları bildiğiniz zaman, daha detaylı ve net karşılaştırmalar yapabileceksiniz. Öncelikle adet seçiminizi kontrol edin. Daha sonra yukarıda vermiş olduğumuz özellikler ile diğer firmaların özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Daha ucuza satın almak için kalitenizden ödün vermeyin.

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Cepli dosya hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Cepli Dosya Özellikleri;

  • 350GR. Mat Kuşe Kağıt
  • Parlak Selefon ile Uzun Ömürlü
  • Cep Yapıştırma
  • 1.000 Adet ve Katlarında Sipariş İmkanı
Ürün Süreci

Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Cepli Dosya ürününde karşılıklı fikir alışverişi için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Cepli dosya seçiminizi gerçekleştirdikten sonra, grafik bölümünde ekip arkadaşlarımız sizler için en iyi tasarımı oluşturacaklardır. Grafik sürecinde 2 adet revize hakkınız bulunmaktadır fakat bunlara gerek kalmayacaktır. Biz kendimize çok güveniyoruz!

Grafik tasarım süreci tamamlandıktan sonra ortalama 3 iş günü cepli dosya teslim süremiz bulunmaktadır. Cepli dosya bilgilerinizi mutlaka kontrol edin.

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋