Işıklı/Işıksız Pleksi Tabela Hizmetleri

Işıklı pleksi tabela akrilik olarak bilinen malzemenin, çeşitli işlemler sonrası istenilen şekle sokulmasıdır. Kutu harf tabela üretiminde, pleksi kullanımı çok fazladır. Işığı geçirebiliyor olması ve sınırsız renk seçeneğinin olmasından kaynaklı sıkça kullanılmaktadır. Pleksi tabela, ışıklı veya ışıksız olarak üretilmektedir. İç/dış mekan kullanımına uygundur. Kurumsal alanlarda sıkça tercih edilmektedir. Kaliteli ve profesyonel bir tabelacı arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek, teklif alabilirsiniz.
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Pleksi tabela hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Işıklı Pleksi Tabela Özellikleri;

  • 2 Yıl garantili.
  • Belirtilen konumda, dilediğiniz zemine montaj.
  • Işıklı/ışıksız, seçenekleri.
Ürün Süreci

Hedefimiz zaman ve kalite kazandırmak, önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Işıklı pleksi tabela, üretim olarak 1-3 iş gününü kapsamaktadır. Burada harf boyutu ve sayısı, teslim süresinde değişiklik yaratabilir. Tamamen el emeği olan bu ürünümüz, pleksi ürünün ısıtılıp istenilen şekle sokulmasından elde edilir.

Ürünümüz tarafımızca 2 yıl garantilidir. Geniş çalışma ağımızla yaşanılabilecek problemlere hızlı çözümler sunuyoruz. Tabelanız için fiyat almak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Işıklı/Işıksız Pleksi Tabela Hakkında

Pleksi tabelalarımız, ışıklı veya ışıksız olarak üretilmektedir. Led ışıklı pleksi tabela dış mekanda tercih edilmektedir. Dış mekanda, dikkat çekici ve geceleri okunabilir tabelaya sahip olmak istiyorsanız, ışıklı tabela seçimini yapmalısınız. Pleksi kesildikten sonra, içerisine led ürünler monte edilir ve ışıklı görünümü sağlanır. Elektrik bağlantısı yapıldıktan sonra, dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

İç mekanda pleksi tabela kullanmak istiyorsanız, ışıksız olarak üretilmesini önermekteyiz. Bu şekilde, led ve trafo maliyetleri yansımayacağı için daha uygun fiyatlarla karşılaşacaksınız. İç mekanda, ışıklı kullanımı sadece banko arkası için öneriyoruz onun dışında ışıklı pleksi tabelası iç mekanda pek fazla tercih edilmemektedir.

Pleksi tabelalarımız, yaprak kesim dediğimiz şekilde üretildiği gibi, 3D görünümlü kutu harf şeklinde de üretilmektedir. İç mekanda özellikle duvar üzerine çalışma yapılacaksa, yaprak kesim pleksi tabela çok şık durmaktadır. Dış mekanda kutu harf olarak çalışma yapıldığı zaman, harfler derinlik kazanmaktadır. Derinliği sayesinde, dikkat çekici ve şık bir görüntü vermektedir.

Pleksi Tabela Fiyatları

Pleksi tabela fiyatlarını öğrenmek için ürün detaylarını belirtmeniz gerekmektedir.
Seçeneklerimiz;

  • Kutu harf mi? Yaprak kesim mi?
  • Işıklı mı? Işıksız mı?
  • Zeminli mi? Duvara mı montajlanacak?
  • Harf yüksekliği nedir?
  • Zemin olacaksa, zemin boyutu nedir?

Yukarıda belirtmiş olduğumuz detaylar, pleksi tabelanızın fiyatını belirlemek içindir. Tamamen sizin seçiminize göre, fiyatta değişiklikler olmaktadır. Yukarıda seçimlerinizi hazırsa en uygun fiyatı vermeye hazırız. Eğer, tabelanız için bir sonuca varamadıysanız, ekip arkadaşlarımız sizlere destek sunacaklardır. “Nasıl daha iyi olabilir?” sorunuzun cevabı bizlerde!

En uygun fiyatlı pleksi tabela çalışması için, yaprak kesim, zeminsiz ve ışıksız olarak öneride bulunmaktayız. Tabi bunu iç mekan çalışmaları için önermekteyiz. Dış mekanda, mutlaka ışıklı ve zeminli çalışmalar öneriyoruz. Pleksi tabela fiyatları ortalama 500-7.500TL arasında farklılık göstermektedir. Ürünlerimiz tarafımızca garantilidir. Oluşabilecek problemlerde, büyük ekibimizle sizlere hızlı bir destek sunuyoruz. WhatsApp destek hattımızla iletişime geçerek, detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋