Vinil Branda Afiş Baskı Hizmetleri

Vinil branda afiş ürünlerinde çok fazla çeşit bulunmaktadır. Bu çeşitlilik, ürün menşei ve gramaj seçeneklerinden kaynaklıdır. Bizim amacımız, sizi kaliteyle buluşturmak olduğu için bünyemizde, kalitesiz ve kullanım süresi kısa olan, vinil branda ürünleri bulundurmuyoruz. 440GR Avrupa menşei, vinil branda ürünlere baskı yapmaktayız ve muhteşem baskı kalitesi ile sizlere ulaştırmaktayız. Ürünümüzün kullanım amacı çok fazladır. Büyük ebatlı baskılar için uygundur ve cephe kaplama işlemlerinde rahatlıkça uygulanabilir. Pankart, afiş, emlakçı afişleri, düğün teklifi pankartları vs. ürünlerinde kullanılan malzeme çeşididir.

Vinil Branda Fiyatları

Vinil branda afiş fiyat çalışması için bir kaç özellik bilinmelidir. Branda fiyatları m2 üzerinden hesaplanmaktadır. Branda asılacaksa, kenarlarına kolon dikiş veya kuş gözü monte edilmektedir. Kullanım alanına göre, bu seçimleri yapmanız gerekmektedir. Kuş gözü olan vinil branda m2 fiyatları 20TL ile 60TL arasında farklılık göstermektedir. Net fiyat bilgisi için alanında deneyimli ekip arkadaşlarımızla WhatsApp üzerinden görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Brandada Dikkat Edilmesi Gerekilenler!

Piyasada 3-4 farklı vinil branda afiş çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında en ucuzu Çin Brandası olarak geçmektedir. Çin brandası, kötü bir malzemeye sahiptir. Dış mekan kullanımlarında 3-7 gün arasında kullanım ömrüne sahiptir. En kalitelisi Avrupa vinil branda olup, kullanım ömrü oldukça uzundur. Branda kalitesine göre üzerindeki baskı boyası solma yapabilmektedir. Bizim kullanmış olduğumuz Avrupa branda ürününde solmama garantisi verilmektedir. Fiyat karşılaştırması yaparken ürün kalitesine ve baskı kalitesine mutlaka dikkat etmelisiniz.

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Branda (Vinil) Afiş Baskı Özellikleri;

  • Avrupa menşei ürün.
  • 6PASS baskı kalitesi.
  • Solmama garantisi.
  • 440GR. Avrupa Branda.
  • Sınırsız ölçü.
  • Belirtilen konumda, dilediğiniz zemine montaj işlemi.
  • Sağlamlığı sayesinde cephe kaplanabilir.
  • Afiş, pankart gibi ürünlerin malzemesidir.
  • Dilediğiniz şekilde kullanılabilir.
Ürün Süreci

Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Branda Vinil ürünün baskı yapılması için öncelikle grafik çalışmanızın olması gerekmektedir. Eğer bir çalışmanız mevcut değilse, deneyimli grafiker arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Grafik süreci tamamlandıktan sonra, baskı işlemine geçilir. Burada branda vinil ürünü 6PASS baskı kalitesinde basılır ve solmama garantisi sunulur. Baskı sonrası, ürünün uzun ömürlü olması ve montaj rahatlığı için 1 gün baskı boyasının kuruması beklenir. Ardından sizlere teslim edilir. Cephe kaplama işlemleri için mutlaka bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋