Her geçen gün tüm sektörlerdeki firma sayısı katbekat artmaktadır. Bu artışla birlikte rekabette gözle görünür bir zorluk oranı çıkmaya başlamıştır. Günümüz koşullarında bu rekabet zorluğunu yenebilmenin en etkili yolu reklamdan geçmektedir.

Reklamlar her ne kadar dijital ortama taşınıyor olsa da geleneksel reklam türlerinden olan totem tabela reklamlar insanların bilinçaltında kalıcı etki yaratmaktadır.

Totem Tabela Kullanmanın Avantajları

Totem tabela büyük caddelerde, yoğunluğun mevcut olmadığı açık olan bölgelerde veya şehirlerarası yollarda tercih edilmektedir. Genel itibari büyük ve uzun olmasından kaynaklı olarak ilk bakışta insanların dikkatini üstüne toplar. Totem tabela reklamlar genel olarak alışveriş merkezleri ve otellerde sıkça kullanılır. Totem tabela kullanmanın avantajları şu şekilde listelenebilir:

 

  • İnsanların dikkatini çeker ve markanın akılda kalması sağlanır.
  • Marka bilinirliğinde artış yaşanır.
  • Potansiyel müşterilere güven verir ve ikna eder.
  • Markaya otorite katar.

Sizde markanıza değer katmak ve potansiyel müşteri kitlenizi arttırmak istiyorsanız hizmetini verdiğimiz totem tabela reklamlarından faydalanabilirsiniz.

Göz Alıcı Totem Tabela Modelleri

Totem tabela modelleri tamamen yaratıcılığa bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Tabela modellemesi yapılırken firmanın sunduğu hizmet, tabelanın konulacağı alan, müşterinin bütçesi gibi birçok faktör göz önünde bulundurulur. Tüm bu kriterler belirlendikten sonra insanların dikkatini üstüne toplayacak en göz alıcı totem tabela modeli ortaya çıkarılır.

Bu işlemi alanında uzman ekibimiz yapmakta ve sizler için karar verebilmektedir. Reklam bir markanın en önemli kozudur. Bu koz doğru oynandığı takdirde birçok avantajı da beraberinde getirir. Eğer bu avantajlardan yararlanarak, markanıza değer katmak istiyorsanız doğru hizmette olduğunuzu belirtmek isteriz.

Totem Tabela Fiyatları Pahalı Mıdır?

Totem tabela hizmeti almak isteyen kişilerin en çok problem ettiği konuların başında totem tabela fiyatları gelmektedir. Totem tabelalarımız da istekleriniz doğrultusunda revizeler yapılmakta ve sonuç olarak istediğiniz reklama ulaşmanız sağlanmaktadır. Tabelalarda kullanılacak olan tüm detaylar (boyu, ışıklandırması, ayak sayısı vb.) totem tabela fiyatlarını değiştirmektedir.

Totem tabela reklamlarda piyasa bazında en uygun fiyat garantisi ve en yüksek kalite ile çalışmakta olan ekibimiz sizlerin isteklerini yerine getirmek için hazır olarak beklemektedir. Eğer sizde markanızın reklamını yapmak ve değer katmak istiyorsanız, hemen totem tabela satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Totem-Pilon Tabela Özellikleri;

  • Garantili hizmet.
  • Belirtilen konumda, dilediğiniz zemine montaj.
  • Işıklı/ışıksız, seçenekleri.
  • Dilediğiniz ölçülerde.
  • Firmanıza özel, mimari tasarım.
Ürün Süreci

Hedefimiz zaman ve kalite kazandırmak, önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Totem tabela özel üretilen bir ürün olmasından kaynaklı 5-7 gün arasında sürmektedir. Totem tabela, montajı için belirtilen konumda uygun zemin varsa kullanılmaktadır. Montaj için uygun zemin yoksa,  tarafımızca bu zemin oluşturulmaktadır. Geniş çalışma ağımızla yaşanılabilecek problemlere hızlı çözümler sunuyoruz. Tabelanız için fiyat almak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin!

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋