Strafor (Köpük) Tabela

Strafor (Köpük) tabela, iç mekanlarda kullanılması önerilen bir ürünümüzdür. Strafor tabelalar, belirtilen tasarımda kesilir. Kesildikten sonra, tarafınızca seçilen renklere boyanır ve kurumaya bırakılır. Fuarda ve banko arkası tabela ürünlerinde sıkça tercih edilmektedir. Maliyet olarak diğer tabela çeşitlerinden uygundur. Kaliteli ve profesyonel bir tabelacı arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek, teklif alabilirsiniz.

Strafor Tabela Fiyatları

Strafor tabela fiyatı belirlemek için ürün özellikleri önemlidir. Öncelikle, harf yüksekliği belirlenmelidir. Bununla kesilecek strafor alanı ortaya çıkartılır. Kesimlerin, boya türü seçilmelidir. Simli ve düz seçeneklerimiz mevcuttur. Kullanılacak boya çeşidi fiyata etki etmektedir. Bunlarla birlikte ortalama 250TL ile 1.800TL arasında farklılık göstermektedir.

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Strafor tabela hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Strafor (Köpük) Tabela Özellikleri;

  • Belirtilen konumda, dilediğiniz zemine montaj.
  • Işıklı/ışıksız, seçenekleri.
  • Dilediğiniz ölçülerde.
  • Firmanıza özel, renk tasarımı.
Ürün Süreci

Hedefimiz zaman ve kalite kazandırmak, önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Strafor (Köpük) tabela ortalama, 2 iş gününde teslim edilmektedir. Kesim ve boyama süreci, harflerin boyutuna ve istenilen boya özelliğine göre farklılık gösterebilir.

Bütçe dostu oluşu ve kurumsal bir hava katışıyla iç mekanda sizin de tercihiniz Stafor tabela olacaktır. Geniş çalışma ağımızla yaşanılabilecek problemlere hızlı çözümler sunuyoruz. Tabelanız için fiyat almak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋