X Banner Display Reklam Ürünü

X Banner veya rulo banner olarak da bilinen, iç mekan tanıtım ürünüdür. X Banner, mekanizması olmayan bir üründür. Kolay kurulumu olup, her yere taşınabilir.

X Banner Nedir? Nerede Kullanılır?

X Banner, bir çeşit iç mekan tanıtım ürünüdür. Sektörde, Roll Up olarak bilinen mekanizmalı ürünün, mekanizma olmadan üretilen halidir. X Banner son zamanlarda, sıkça tercih edilmektedir. Bunun başlıca nedenleri, mekanizma olmayışı ve rahatça açılabiliyor oluşu. Arka sopaları sayesinde, Roll Up’ta bulunan mekanizmayla aynı görevi görmektedir. Elle sarılıyor olmasıyla, rulo banner adını almıştır. X Banner, kullanım alanı olarak sınırsızdır. Amacınıza bağlı olarak, dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ön yüzeyine yapılan baskı sayesinde, firmanızı hızlı bir şekilde tanıtabilirsiniz. Fuar alanlarında, firma girişlerinde, kurum başarı tablolarında, X Banner ürünümüz tercih edilmektedir.

X Banner’da Önemli Noktalar!

X Banner ürünleri, son zamanlarda satışı artan ürünlerimiz arasındadır. Kullanım olarak, Roll Up ürününden daha uzun ömürlü diyebiliriz. Bunun başlıca nedeni, mekanizma olmadan elle sarılabiliyor olmasıdır. Biliyorsunuz ki, Roll Up ürünleri toplanırken, Vinilin düz ve yavaşça mekanizmaya yerleştirilmesi gerekiyordu. X Banner ürünümüzde bu dertten kurtuluyorsunuz ve elle sarılıyor oluşuyla, rahatça kurulum ve kapanış yapabiliyorsunuz. X Banner kurulumunda önemli noktalar mevcut. Arkasında bulunan sopaları, birbirine monte ederken sağlamlığından emin olunuz. Geçmeli sistem bulunduğu için yuvasına sağlam oturmalıdır. Aksi durumda, ürün kendini salacaktı ve yere düşecektir.

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

X Banner hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

X Banner Özellikleri;

  • 85X180, ölçü seçeneği.
  • 6PASS üstün baskı kalitesi.
  • Avrupa Branda, yüksek kalitede malzeme.
  • Elle sarılabilir.
  • Taşınabilir çanta.
Ürün Süreci

Hedefimiz zaman ve kalite kazandırmak, önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. X Banner bünyemizde bulunan ve tarafımızca üretilen bir üründür. Ortalama teslim süremiz 1 gündür. Grafik tasarımınız mevcut ise çalışmanızı hemen işleme alabiliriz. Grafik tasarımınız mevcut değilse, alanında deneyimli grafiker arkadaşlarımız, sizlere yardımcı olacaklar. Grafik onayı sonrası baskı işlemine geçilir ve 1 gün içerisinde teslime hazır hale getirilir.

Geniş çalışma ağımızla yaşanılabilecek problemlere hızlı çözümler sunuyoruz. Display reklam ürünleri için fiyat almak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋