One Way Vision (Delikli Folyo) Baskı ve Uygulama Hizmetleri

One Way Vision folyo, piyasada delikli folyo olarak da bilinmektedir. Ürünümüzün delikli oluşu, görünüş olarak farklı bir his yaratmaktadır. Ürünümüz delikli oluşundan kaynaklı, akşam saatlerinde içeriden ışık vurulduğu zaman, dışarıdan içeriyi göstermektedir. Bu reklam ürünümüz, özellikle cephe kısımlarında tercih edilmektedir. Eğitim kurumlarının, sıkça tercih etmesinin nedeni, içeriden bakıldığı zaman dışarıyı göstermektedir. Bu ürünümüz, delikli olmasından dolayı dışarıyı göstermektedir. Folyo ürünümüzden tek farkı dışarıyı gösterebiliyor olmasıdır. Ürünlerimiz solmama garantilidir. Dilediğiniz ölçülerde, ürünün yapıştırılması uygun olan zeminlere yapılabilmektedir. Sizde kaliteli bir hizmet almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

One Way Vision Folyo hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Folyo Baskı Özellikleri;

  • Frimpet marka folyo kullanılmaktadır.
  • 6PASS baskı kalitesi.
  • Solmama garantili.
  • Sınırsız ölçü.
  • Belirtilen konumda, dilediğiniz zemine montaj işlemi.
Ürün Süreci

Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. One way vision ürünün baskı yapılması için öncelikle grafik çalışmanızın olması gerekmektedir. Eğer bir çalışmanız mevcut değilse, deneyimli grafiker arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Grafik süreci tamamlandıktan sonra, baskı işlemine geçilir. Burada folyo ürünü 6PASS baskı kalitesinde basılır ve solmama garantisi sunulur. Baskı sonrası, ürünün uzun ömürlü olması ve montaj rahatlığı için 1 gün, baskı boyasının kuruması beklenir. Bu sürecin sonunda belirttiğiniz adrese gelen ekip arkadaşlarımız, one way vision sıvama işlemini gerçekleştirecektir.
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

One Way Vision (Delikli Folyo) Baskı Nedir? Metre Kare Fiyatı!

One way vision delikli folyo olarak bilinir. Dış cephede sıkça kullanılmaktadır. Delikli oluşundan dolayı, uygulanan yerde dışarıyı göstermektedir. One way vision folyolarımız, Avrupa Menşei olup 140Micron özelliğindedir. Ürünümüz her zaman olduğu gibi tarafımızca garantilidir.

One way vision baskısı, normal folyo baskısında olduğu gibi yapılmaktadır. Dijital baskı makinelerinde, kullanılacak yere göre ayarlanmaktadır. İç veya dış mekan fark etmeksizin, dilediğiniz alana uygulanabilmektedir.

Metre kare fiyatı, uygulanacak yere göre ve işin boyutuna göre farklılık göstermektedir. Piyasada fiyat olarak, uygun seçenekli delikli folyolar mevcut. Bizim amacımız size kaliteli ve uzun ömürlü hizmet sunmak olduğu için, Avrupa menşei ürün kullanmayı tercih ediyoruz. Baskı folyolarında olduğu gibi, baskı kalitemiz 6PASS olup solmama garantisi vermekteyiz. One way vision metre kare fiyatı öğrenmek için WhatsApp destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋