Kare Tanıtım Standı Hizmetleri

Kare Tanıtım Standı, firmanızı tanıtmak ve bir ürününüzü tanıtmak amacıyla kurulan, reklam ürünüdür. Baskı alanları sayesinde, firmanıza özel olarak hazırlanmaktadır. Dış ve iç mekanda kullanıma uygundur.

Kare Tanıtım Standı Nedir? Nerede Kullanılır?

Kare tanıtım standı, firmaların kendini ve bir ürünü tanıtmak amacıyla kullandıkları, reklam ürünüdür. İç ve dış mekanda rahatça kullanılabilir. Baskı alanı sayesinde, firmanıza veya ürününüze özel olarak üretilmektedir. Taşıma çantası olup, dilediğiniz konumda kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Doğru kullanımda, ömürlük kullanıma sahiptir. Baskı alanları sayesinde, farklı bir ürün tanıtımınızda rahatlıkla değiştirebilir. Kare stant için bir tasarıma ihtiyacınız var. Henüz tasarımınız yoksa, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında deneyimli ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklar.

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kare tanıtım standı hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Kare Tanıtım Standı Özellikleri;

  • Unifol marka folyo.
  • 6PASS üstün baskı kalitesi.
  • Taşınabilir çanta.
  • Kolay kurulum.
  • Reklam alanı; 70×91, 40×91, 75x18CM.
Ürün Süreci

Hedefimiz zaman ve kalite kazandırmak, önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Kare stant üretimi 1-2 gün sürmektedir. Baskı alanları, folyo baskı olduğu için kuruma süresi vardır. Kuruma süresi, uzun ömürlü kullanım sağlamak içindir.

Geniş çalışma ağımızla yaşanılabilecek problemlere hızlı çözümler sunuyoruz. Display reklam ürünleri için fiyat almak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋