Ofis Masa Bayrağı Hizmetleri

Ofis Masa Bayrağı, kurumsal alanlarda tercih edilmektedir. Özellikle eğitim kurumları, her masa için mutlaka masa bayrağı siparişinde bulunurlar. Sizde masanızda, logonuzun ve Türk Bayrağının bulunduğu masa bayrağı için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Masa Bayrağı Nedir? Nerede Kullanılır?

Ofis Masa bayrağı ofis masalarında veya makam masalarında kullanmak için üretilmiştir. Masa bayraklarına 2 adet bayrak takılabilir. Müşterilimiz, Türk Bayrağı ve firma logosunun basılı olduğu ürünü tercih etmektedirler. Bu şekilde kuruma ve firmalarda, daha resmi bir ortam oluşturulmaktadır. Masa bayraklarını dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ofis masa bayrağı hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Ofis Masa Bayrağı Özellikleri;

  • Yüksek kalitede baskı.
  • Sert kumaşa baskı.
Ürün Süreci

Hedefimiz zaman ve kalite kazandırmak, önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Ofis masa bayrağı üretim 1-2 iş gününde teslim edilmektedir.

Geniş çalışma ağımızla yaşanılabilecek problemlere hızlı çözümler sunuyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋