Makam Bayrağı Hizmetleri

Makam Bayrağı, adında bilineceği üzere özellikle resmi kurumların tercihidir. Bunun yanı sıra Atatürk Köşesinde, görüntü açısından makam bayrakları kullanılmaktadır. Makam bayrağını iç mekanda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Saçaklı ve saçaksız olarak çeşidi mevcuttur.

Makam Bayrağı Nedir? Nerede Kullanılır?

Makam bayrağı, iki farklı bayraktan oluşmaktadır. Bir bayrağa, firma veya kurum logosu bastırılır. Diğer bayrak, Türk Bayrağı olarak kullanılır. Saçaklı ve saçaksız olarak iki çeşidi vardır. Makam odaları dışında, Atatürk Köşesi bulunan yerlerde, makam bayrakları sıkça kullanılmaktadır. Sizlerde kurumunuzda veya firmanızda uygun bulduğunuz yerlerde kullanabilirsiniz. Makam bayraklarına dilediğiniz baskı yapılabilmektedir. Sert malzemesiyle, dik bir duruş sağlar.

Telalı Makam Bayrağı Fiyatları

Belirttiğimiz gibi makam bayraklarında çeşitlerimiz mevcut. Telalı makam bayrağı ürünümüz saçaklı olarak bilinen makam bayrağıdır. Sade makam bayrağından farklı bir fiyata sahiptir. Telalı makam bayrağı fiyatı 225CM için 450TL’dir. Saçaksız makam bayrağı 225CM için 400TL’dir.

Bunlar en yüksek ölçülerdeki bayrak fiyatlarımız. Farklı boyut seçenekleri mevcuttur. Boyut küçüldüğünde fiyatlarımız değişmektedir. Net fiyat bilgisi için alanında deneyimli ekip arkadaşlarımızla WhatsApp üzerinden görüşebilirsiniz!

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Makam bayrağı hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Makam Bayrağı Özellikleri;

  • Saçaklı veya saçaksız.
  • Pirinç boru sayesinde paslanmayan ömürlük kullanım.
  • Dilediğiniz grafik çalışmasının baskısı.
Ürün Süreci

Hedefimiz zaman ve kalite kazandırmak, önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Makam bayrağı 3 iş gününde tarafınıza teslim edilmektedir.

Geniş çalışma ağımızla yaşanılabilecek problemlere hızlı çözümler sunuyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋