Güncel ÇalışmalarımızSosyal medyayı daha aktif kullanarak, güncel ve tamamlanan projelerimizi paylaşıyoruz. Referans ve proje incelemesi için şimdi İnstagram sayfamıza göz atın!

TABELANIZ İÇİN PROFESYONEL BİR EKİP Mİ ARIYORSUNUZ?
Hemen İletişime Geçin

Size en yakın tabelacı olarak, İstanbul ve çevre illere hizmet vermekteyiz. Geniş üretim tesisimiz ve ekip arkadaşlarımızla tabela, reklam alanında sizlere çözüm ortağı oluyoruz. Hedefimiz her zaman memnuniyetiniz olmakla birlikte, hizmet verdiğimiz tüm işler garantilidir.

Nano Reklam olarak, 2007 senesinde hizmet vermeye başladığımız sektörde binlerce başarılı projeye imza attık. Adımızın ‘Nano’ oluşuyla, her sene kendimizi yenileyerek son teknoloji makine parkuruyla hizmet sağlamaktayız. Tabela, dijital baskı, cephe reklam giydirme ve matbaa gibi bir çok alanda profesyonel hizmet sunmaktayız.

İstanbul tabelacı hizmeti almak veya reklam alanında çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz. Üretim tesisimizde tek sınır hayal gücünüz. Şimdi iletişime geçerek, hayallinizdeki tabela ve reklamları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Tabela Hizmetlerimiz

Tabelacı olarak hizmet sınırımız yoktur. Sabit üretilen tabelalar dışında, özel tasarıma ait ve özel malzemelerde tabela üretimi sağlamaktayız. Bu tür tabelalarda, dijital çizimler ve üretim öncesi portatif hizmetler sağlanmaktadır. Bu şekilde, üretilecek üründe hata payı ortadan kaldırılır.

Nano Reklam olarak, birçok kurumsal firmanın reklam çözümlerinde iş ortağıyız. Bunun nedeni, en ufak renk geçişini bile değerlendirmekteyiz. Oluşabilecek problemleri size yansıtmak yerine, bünyemizde çözüme kavuşturmaktayız. Her zaman söylediğimiz gibi, ‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Tabela Modelleri;

  • Krom paslanmaz tabela
  • Pleksi tabela
  • Vinil germe tabela
  • Kompozit oyma tabela
  • Çatı tabelası
  • Totem tabela
  • Strafor tabela
  • Apartman tabelası
  • Eczane tabelası

Yukarıda belirttiğimiz tabela hizmetlerimiz, sektörde sıkça tercih edilen tabela modelleridir. Bunlarında dışında bir çok özel tabela çalışmasında, imzamız bulunmakta. Alışılmışın dışında bir tabela modeli için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında, yönetmeliklere uygun eczane tabelası, dişçi tabelası gibi hizmetlerinizi profesyonel reklamcılar tarafından sağlanmalıdır. Bünyemizde, yönetmeliğe uygun tabela üretimi mevcuttur.

Reklam ve tabela hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋