Eczane tabelası, kanunla birlikte standart hale getirilmiştir. Böylelikle, eczaneler genelinde standart bir görünüş yakalandı. Eczane tabelaların, standart hale getirilmesinin nedenleri açıklandı. Açıklamaya göre, hastaların eczaneleri daha hızlı bulabilmeleri, görsel kirliliği önlemek ve haksız rekabetin önüne geçmek olduğu belirtildi.

Bu açıklamayla birlikte, daha önce yapılan özel tabelaların kaldırılması ve yeni tabelaların yapılması istenildi. 2014 yılında yürürlüğe giren bu yönetmeliğe uymayan bir çok eczane bulunmaktadır. Bu eczanelerin, tabela yenileme işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Eczane Tabelası Yönetmeliği 2021

2014 yılında yürürlüğe giren bu yönetmelikte, standartların dışına çıkmak yasaklandı. Tabela boyutlarında ve yazılarında orantı olması istenildi. Işıklı veya ışıksız olması tamamen sizin seçiminize bırakıldı. Eczane tabelası ışıklı olursa, sadece eczane yazısı ışıklandırılabilecek.

Tabela zemin renginin beyaz ve kompozit malzemeden olması gerekmektedir. Yapılan kutu harfler, kırmızı renkte olmalıdır. Kutu harfler özellik olarak kübik kabartmalı olmalıdır. Kübik kabartmalı, vakumlu olarak da bilinmektedir. Pres yardımıyla, harfler estetik ve daha okunabilir bir görüntüye kavuşur.

Eczane tabelası, demir profillerle güçlendirilmelidir. Olabilecek, kötü hava koşullarına uygun olarak üretilmelidir. Montajı ve üretimi profesyonel reklamcılar tarafından gerçekleştirilmelidir. Demir malzemesi bile yönergede belirlenmiştir. Bundan dolayı, kesinlikle yönerge dışına çıkılmamalıdır.

Eczane Tabelası Nasıl Olmalı

ECZANE yazısı için;

  • Yükseklik 50CM
  • Kübik kutu harf, pleksiglas malzemesinden

Zeminler;

  • 2MM alüminyum
  • Elektrostatik boyalı

Yukarıda belirtilen özellikler, eczane tabelasının montajlanacağı zemine göre farklılık göstermektedir. Farklılıklar, orantılı ve yönetmeliğe uygun olarak düzenlenmelidir.

Tabelada Taksit İmkanı

Eczane tabelası üretimi, yönetmeliğe dayalı bir sistemdir. Ortalama fiyatları birbirine yakın olduğu için bizler stoktan hizmet sunmaktayız. Bununla birlikte yapılan zamları uygulamadan, zamsız fiyattan satışa sunmaktayız.

Zamsız fiyat avantajımızın yanı sıra, ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Elden taksit imkanı sunuyoruz ve bu zorlu dönemde sizlere ödeme kolaylığı sunuyoruz. Taksit seçeneğiyle, yönetmeliğe uygun eczane tabelasına sahip olabilirsiniz.

Eczane tabelası için fiyat teklifi ve taksit imkanlarını öğrenmek için şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Eczane tabelası hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Eczane Tabelası Özellikleri;

  • Garantili hizmet.
  • Belirtilen konumda, dilediğiniz zemine montaj.
  • Işıklı/ışıksız üretim seçenekleri.
  • Dilediğiniz ölçülerde.
  • Yönetmeliğe uygun.
Ürün Süreci

Hedefimiz zaman ve kalite kazandırmak, önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Eczane tabelası üretim ve montaj olarak ortalama 2-4 iş gününde teslim edilmektedir.

Geniş çalışma ağımızla yaşanılabilecek problemlere hızlı çözümler sunuyoruz. Tabelanız için fiyat almak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋