Kompozit Oyma Tabela (Işıklı/Işıksız) Hizmetleri

Kompozit oyma tabela piyasada en yaygın kullanılan, bütçe dostu bir üründür. Kompozit malzemesi sayesinde, kaliteli bir görüntü oluşturmaktadır. Kompozit, sizin belirlediğiniz tasarımda CNC yardımıyla oyulmaktadır. Oyulan kısımlara, belirlenen renkli pleksi ürünleri yerleştirilmektedir. Ürünümüz, ışıklı veya ışıksız olarak üretilebilmektedir. Kompozit malzeme, kalitesiyle size ömürlük kullanım sunmaktadır. Kaliteli ve profesyonel bir tabelacı arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek, teklif alabilirsiniz.
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Merhaba! Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kompozit oyma tabela hakkında, detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? WhatsApp üzerinden, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz! Size kaliteli bir hizmet sunmak için can atıyoruz 😊

Ücretsiz Grafik Desteği

Siparişlerinizde, ücretsiz grafik desteği sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size hizmet vermek için can atıyor!

Kompozit Oyma Tabela Özellikleri;

  • 2 Yıl garantili.
  • Belirtilen konumda, dilediğiniz zemine montaj.
  • Işıklı/ışıksız, seçenekleri.
Ürün Süreci

Hedefimiz zaman ve kalite kazandırmak, önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Kompozit oyma tabela, üretim olarak en kısa sürede yapılan tabelalar arasındadır. Kompozit oyulduktan sonra, oyulan bölgelere renkli pleksi monte edilir. Bu şekilde hoş bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Seçime göre ışıklı veya ışıksız olarak üretilmektedir.

Ürünümüzde bulunan, pleksi, elektronik ve diğer aksamlar tarafımızca 2 yıl garantilidir. Geniş çalışma ağımızla yaşanılabilecek problemlere hızlı çözümler sunuyoruz. Tabelanız için fiyat almak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin!
‘Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz!’

Kompozit Oyma Işıklı/Işıksız Tabela

Kompozit oyma tabela, bütçe olarak en uygun ürünlerimiz arasındadır. Ürünümüz, bir çok firma tarafından tercih edilmektedir. Oyulduğu kısımlara, pleski yerleştirilerek okunması için kolaylık sağlanır. Işıklı olarak üretilirse, gece saatlerinde çok dikkat çekici bir tabela olmaktadır.

Kompozit, verilen bilgiler doğrultusunda, CNC makinesiyle oyulmaktadır. Oyulduktan sonra, belirtilen yerlere istediğiniz renkte, pleksiler yerleştirilmektedir. Pleksi yerleştirildikten sonra, seçiminize bağlı olarak ışık montajı yapılabilir.

Işıklı olması, gece saatlerinde kullanmanızı sağlayacaktır. Gece kullanımında adeta fiyat/performans ürünüdür. Kompozit oyma tabela fiyatı için uzunluk ve genişlik ölçülerini bilmemiz gerekmektedir. Bizlere gerekli bilgileri ilettikten sonra, en uygun fiyatı öğrenebilirsiniz. WhatsApp destek hattımıza bağlanarak, hemen fiyat teklifinizi alın!

Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋