Duvar kağıdı baskıları evimizde olsun iş yerimizde olsun her yerde ortamın görüntüsüne renk kattığı için oldukça önem taşır. Bazen duvar kağıtlarını kişiselleştirmek kendi isteğimize göre yaptırmak isteriz. Rengarenk sade isme özel şeklinde dilediğiniz gibi kişiselleştirip özel duvar kağıdı baskıları yapabilirsiniz.

Kişiselleştirmek istediğiniz duvar kağıdı baskılarını belirli özel ölçülerle oluşturabilirsiniz. Büyük ya da küçük olarak ölçüsünü kendiniz belirleyerek istediğiniz şekilde ölçülendirebilirsiniz. Kişiye özel duvar kağıdı baskıları ile bir odanız bir masal karakterine dönebilir ya da istediğiniz bir şehir alanına da dönebilir.

UV ve dijital baskıda, istediğiniz görsel duvar kağıdına baskı yapılmaktadır. Çizilme ve darbelere karşı dayanaklıdır. Kullanılan boya ve malzemelerimiz sertifikalı olup, sağlığa zararları yoktur.

Dijital ve UV baskı sistemlerimizi görmek için iletişim adresimizden bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Fiyat ve detaylı bilgi için arayarak veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçeneği ile gönderim sağlamaktayız.

Duvar Kağıdı Baskı

Duvar kağıdı baskıları ile yaşadığınız alanları güzelleştirebilirsiniz. Sürekli durduğunuz bir ortamı kendi tarzınıza uygun şekilde duvar kağıdı baskıları ile tasarlarsanız o bulunduğunuz ortam sizin için çok daha güzel bir yaşam alanı haline gelir.

 Duvar kağıdı baskıları diğer yandan temizlenmesi açısından da oldukça kolay bez ile yıpranmadan kolay bir şekilde temizlenebilen yapıdalar. Üstelik siz çıkarmadığınız sürece kaliteli malzeme ile oluşturulan duvar kağıdı baskıları kendiliğinden çıkmaz. Duvar kağıdı baskılarını ne kadar kaliteli seçerseniz o kadar iyi çünkü çıkarılacağı zaman duvara zarar vermemeli.

Özel tasarım çalışmalar için iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. İstanbul içi uygulama dahil fiyat teklifi için şimdi iletişime geçin.

Ürünlerimizi ücretsiz kargo ve kapıda ödeme ile sizlere ulaştırmaktayız.

UV Baskı Duvar Kağıdı

UV baskı biraz daha gelişmiş daha canlı giderek dijitalleşmiş duvar baskılardır. Dijital duvar baskıları isteyen kişiler uv duvar baskılarını tercih ediyor. Uv baskılarının mürekkepleri kendine özel olduğu için uzun süre beklemeye gerek kalmıyor mürekkep hemen kuruyor. Neredeyse 1 saniye içinde UV baskıları kuruyor.

 Bazen insanlar uv ışınlarından tereddüt ettiği için UV baskının da zararlı olduğu düşüncesi içindedirler. Fakat uv baskıları çevreye duyarlı bir yapıdadır. Uv baskı duvar kâğıtlarının yapısında solvent malzeme kullanılmadığı için zarar veren herhangi bir yapısı yoktur.

15m² üzeri siparişlerinizde geçerli %10 indirim fırsatı. Şimdi iletişime geçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz kargo ve kapı ödeme ile gönderim sağlamaktayız.

Dijital Baskı Duvar Kâğıdı

Dijital baskı duvar kâğıtları oldukça kullanışlı. Dijital baskı duvar kâğıtları kişiye özel olarak yapılır. Kişiler istedikleri şekilde desen fotoğraf manzara gibi istedikleri tasarımları yaptırabilir. Dijital baskılar insan sağlığına zarar vermez. Herhangi bir çevreye kötü koku yayan bir yapısı yok.

 Dijital baskı yapılacak olan duvar kağıtları için kişiler istedikleri tasarımın resmini kaliteli bir şekilde çıkartmalı. Görselin çözünürlük kalitesi düşük olursa istenilen şekilde bir iş ortaya çıkmayabilir. Kaliteli bir iş çıkması için çözünürlükleri yüksek görseller olması önemlidir. Kaliteli dijital baskılar olduğu zaman çok uzun yıllar kullanılabilir.

Baskılı Duvar Kağıdı Fiyatları

Baskılı duvar kağıtlarının fiyatları tasarımına türüne ya da ölçüsüne göre değişir. Doğru fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp üzerinden veya arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 Görsellerinde düz basit sade tasarımları daha uygunken canlı dijital olan baskıların fiyatlarında bazı artışlar görülüyor. Tüm bunların dışında yapılan işin kalitesi de fiyatların fazlalaşmasına neden oluyor.

İlginizi çekebilir: