Öncelikle tabelanın açıklamasını yapmalıyız. Tabelacı kurum veya kuruluşların, dikkat çekmek ve nerede olduklarını belirtmesi için kullanılan bir reklam ürünüdür. Tabela ürünü kendi içinde bir çok bölüme ayrılır. Bu bölümlere ayrılma nedeni tamamen bütçe kaynaklıdır. Bazı kişiler için tabela değeri o kadar yüksektir ki, en iyi tabelanın kendinde olmasını ve diğer kuruluşlardan öne çıkmak ister. Bunun için kuruluşların adresi Nano Reklam’dır.

En uygun fiyatlı tabelacı, vinil germe olarak bilinendir. Branda (Vinil) malzemesine tabela tasarımınızı bastıktan sonra demir kasaya gerdirilir. Ardından montajı kolaylıkla yapılır ve tamamen bütçe dostudur. Bu çalışmaları genellikle, sanayi içerisinde bulunan işletmeler tercih etmektedir. Vinil tabela çalışmalarımız 2 yıl solmama garantilidir. İşletmenizi tanıtmak ve bütçe dostu bir tabela için Vinil germe tabela tercih etmenizi öneriyoruz.

Kutu harf tabela çalışmaları kendi içerisinde bölünmektedir. Kutu harf çeşitliliğimiz çok fazla olup üretimde bir sınırı yoktur. Özel çizimleriniz dahil kutu harf şeklinde tabelaya uygulanmaktadır. En çok tercih edilen kutu harf malzemesi pleksidir. Belirttiğiniz renkte pleksi kullanılır ve 3D görüntü kazandırılır. İsteğiniz doğrultusunda zemin belirlenir. İşletmeler çoğunlukla kompozit zemin tercih etmektedirler. Kompozit zemin üzerine oluşturulan kutu harf tabelacı çalışması, işletmenize için kurumsal bir hava katacaktır. Bütçe açısından biraz maliyetli olsa bile ömürlük kullanımı sayesinde, uzun yıllar kullanım sağlayabilirsiniz.

Paslanmaz krom tabelacı, bu harflerimiz genellikle kuyumcular, gümüşçüler ve turizm sektöründe bulunan firmalar tarafından tercih edilmekte. Tabii bu örnekler sizleri sınırlamasın, tamamen sizin tercihinize bağlıdır. İşletmeniz için en uygun gördüğünüz tabela çalışmasını seçmek tamamen sizin tercihinizdir. Krom tabelalar paslanmama garantilidir, kompozit zemin üzerine ayaklı bir şekilde montajı yapılır ve harflerin havada kalması sağlanır. Harflerin arkasından vuran led ışıklar muhteşem bir derinlik katar. Bu tabela çeşidimiz özellikle iç mekanda dikkat çekmektedir.

Bünyemizde birçok tabela bulunmaktadır. Yukarıda belirtilen tabela çeşitleri, sektörümüzde sıkça kullanılan ve işletmeler tarafından tercih edilen tabela çeşitleridir. İşletmenize özel bir tabelacı çalışması için bizimle iletişime geçebilir ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunabiliriz.

Bahane Değil Çözüm Üretiyoruz.