Roll Up, display grubunda yer alan bir reklam ürünüdür. Farklı ölçü seçenekleriyle sizlere sunulmakta. Roll Up banner baskı için ölçü belirlemeniz ve tasarımınızın olması gerekmektedir. Roll Up Banner ürünü, hazır halde sizlere ulaştırılır ve kurulumu oldukça kolaydır. Roll Up Banner, iç mekan kullanıma uygundur. Üründe bulunan, branda malzemesine tasarımınız basılır ve sizlere teslim edilir. Şimdi Roll Up hakkında detaylı bilgilere geçelim.

Roll Up Mekanizma ve Kurulumu

Roll Up ürünümüz, hızlı ve kolay kuruluma ait bir mekanizmaya sahiptir. Mekanizması alüminyum malzemelerden oluşmaktadır. Reklam kısmı vinil branda malzemesinden oluşmaktadır. Bunun dışın tüm malzemeler kaliteli alüminyumdur. Roll Up ürünümüz, mekanizmasından kaynaklı iç mekan kullanıma uygundur. Dış mekanda, rüzgar olmayan alanlarda kullanılabilir. Uzun ömürlü kullanım için mutlaka, iç mekanda kullanılmalıdır.

Roll Up ürünümüzün kullanımı oldukça kolaydır. Farklı bir malzeme veya aparata ihtiyaç yoktur. Çek bırak sistemi olarak adlandırdığımız bu sistem oldukça basittir. Maddeler halinde Roll Up mekanizma kurulumu;

  • Roll Up sağlam bir zemine yerleştirilir.
  • Ayakları açılır.
  • Açılan ayaklara baskı yapılır ve reklam alanı yukarı doğru çekilir.
  • Alüminyum sopa gerekli yuvalara yerleştirilir.
  • Roll Up ürünümüz kullanıma hazırdır.

4 Adımda Roll Up mekanizmasını kurabilirsiniz. Roll Up banner baskı ürünümüzü, fuarlarda, üniversite tanıtımlarında, kongrelerde ve birçok tanıtım alanında kullanabilirsiniz.

Kolay kurulumu gibi, toplanması da kolaydır. Kurulumunda uygulanan adımları, tam tersine uygulayarak mekanizmayı toplayabilirsiniz. Bu şekilde, taşınabilir ve istenilen alanda kolaylıkla kullanılabilir.

Rollup Banner Baskılı

Roll Up Banner Baskı ve Ölçü Seçenekleri

Roll Up banner baskı ürünümüzde, boyut olarak 2 farklı seçenek mevcuttur. Bu ölçüler; 85X200CM ve 100X200CM’dir. Bu ölçüler arasında, orta boy olan 85X200CM ölçülü ürünümüz sıkça tercih edilmektedir. Kullanım alanına göre bu ölçüyü belirleyebilirsiniz.

Roll Up Banner Baskı dijital baskı yöntemi ile yapılmaktadır. Dijital baskı yöntemiyle, reklam yüzü olan brandanın baskı işlemi gerçekleştirilir. Nano Reklamcılık olarak, yeni teknoloji dijital baskı makinesi kullanmaktayız. Roll Up gibi display reklam ürünlerinde, 6PASS baskı kalitesini seçmekteyiz. Bu baskı kalitesinde, tasarımlar ve kullanılan renkler daha canlı yansımaktadır.

Kullanılan branda malzemesi 440GR Avrupa Brandadır. Branda malzemenin kaliteli olması, renkleri daha canlı ve net göstermektedir. Nano Reklamcılık olarak, üstün baskı ve malzeme kalitesi sunmaktayız. Bizleri yerimizde ziyaret ederek, baskı kalitesini ve ürün seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Roll Up Banner Fiyatları

Roll Up Banner ürünlerimiz baskılı olarak sizlere sunulmaktadır. Nano Reklamcılık olarak, 1. Sınıf malzeme ve üstün baskı kalitesiyle sizlere hizmet sunmaktayız. Seçilen modele ve boyutlara göre Roll Up Banner fiyatları değişiklik göstermektedir.

Roll Up Banner Fiyatları

  • Roll Up Banner 85×200 580TL
  • Roll Up Banner 100×200 790TL

Yukarıda belirtilen Roll Up fiyatları günceldir. Bu fiyatlara, baskı-mekanizma dahildir. Vereceğiniz siparişlerde, baskılı ve kullanıma hazır olarak sizlere teslim etmekteyiz. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi için şimdi iletişime geçin.

Roll Up Örnekleri

Roll Up Baner ürünümüz sizlere kullanıma hazır halde gelmektedir. Roll Up örnekleri için görselleri inceleyebilir ve ürünümüz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ürünü ve modelleri incelemek için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Roll Up banner baskı ürünümüzü 1 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz.

Roll Up Örnekleri;

Roll Up ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve sipariş oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında, işletmeniz için tabela örnekleri arıyorsanız ilgili linke tıklayarak, örnekleri inceleyebilirsiniz.