Tabela, her işletmenin ihtiyacı olan bir üründür. Tabelaları, reklam sektöründe bulunan firmalar üretmektedir. Üretilen ürünler, müşterinin amacı ve bütçesine göre farklılık göstermektedir. Tabela üretiminde öncelik bütçeye bağlıdır. Bütçenizin yüksek olması, alacağınız kaliteli hizmeti arttırmaktadır. Bunun dışında, uygun maliyetli birçok tabela örneği bulunmaktadır. Eğer kurumsal bir firmaysanız, mutlaka yüksek bütçeler ayırmalısınız. Yapılan tabela, sizi tanıtacak ilk görsel üründür. Tabelaya vereceğiniz değer, müşterilerinize karşı olumlu olarak etkende bulunabilir.

Tabela seçiminiz için kendinize bir not kağıdı hazırlayın. Öncelikle bütçenizi belirleyin. Daha sonra, istediğiniz tabela için araştırmalarda bulunun. Tabela örnekleri için farklı işletmeleri inceleyebilirsiniz, canlı görmeniz seçiminiz için olumlu olacaktır. Nano Reklamcılık olarak, sizlere tabelalar hakkında bilgi vereceğiz ve sizin için en iyi seçimde bir anahtar olacağız.

Tabela seçiminizde, dikkat etmeniz gereken bir unsur daha bulunmakta. Tabelanızı dış mekanda bulunduracaksınız, mutlaka sağlam ve uzun ömürlü bir malzeme kullanılmalıdır. Malzeme seçimleri dışında, ışıklı bir tabela sizi fark edilebilir hale getirir. Şimdi size tabelalarımızdan bahsedelim ve aklınızdaki soruları yanıtlayalım.

Şimdi Teklif Alın!

Dış Mekan İçin Tabela Örnekleri

Dış mekan tabelaları, cephesi bulunan işletmeler için tercih edilmektedir. Dış mekan tabelaları oldukça sağlam olmalıdır. Sağlam olmasıyla birlikte, tercih sınırları oldukça kısıtlıdır. Dış mekan tabelalarında, mutlaka LED kullanımı tercih ediniz. LED ışıklar, tabelanızın varlığını belli edecektir ve akşam saatlerinde bile fark edilebilirlik oranınız yükseltecektir. Şimdi dış mekan için daha önce yapmış olduğumuz tabelalardan bahsedelim;

Krom Paslanmaz Tabela;
Krom malzeme bildiğiniz üzere, paslanmama özelliğine sahiptir. Bu ürün dış mekanda kullanıma oldukça uygundur. Gold, Silver olmak üzere 2 farklı seçeneği mevcuttur. Krom paslanmaz tabela ışıklı olarak da kullanılabilir. En direk dediğimiz duruşuyla, bulunduğu zemine karşıdan ışık vermektedir. Sektör olarak Emlakçılar tarafından oldukça tercih edilen bir tabeladır. Tabelalar tamamen tercihe bağlı olup, bir meslek standardı yoktur. İstenilen tabela her sektörde kullanılabilir. Krom paslanmaz tabela örnekleri için linke tıklayarak detaylı bilgi ve görsellere ulaşabilirsiniz.

Kompozit Oyma Tabela;

Kompozit malzemesi, tabela üretiminde sıkça kullanılan bir üründür. Sağlamlığı ve birçok renk çeşidi, sıkça tercih edilmesi nedenlerindendir. Kompozit oyma, CNC makine sayesinde üretilmektedir. Tabelanızda bulundurmak istediğiniz logo veya yazı, CNC makine sayesinde oyulur. Oyma sonrası, oyulan kısımlara arka tarafından pleksi yapıştırılır. Bu şekilde, okunabilirlik kazandırılır. Işıklı veya ışıksız olarak üretilebilmektedir. Kompozit oyma tabela örnekleri ve detaylı bilgi için linke tıklayınız.

Pleksi Tabela;
Pleksi, tabela sektörünün vazgeçilmez ürünüdür. Pleksi yapısı nedeniyle, bükülebilir ve kolayca şekillendirilebilir. Renk seçeneği sınırsız olup, firmanızın özel renkleri dahil, pleksi üretimi yapılmaktadır. Pleksi canlı ve ışığı geçirgenliği sayesinde sıkça tercih edilmektedir. Kutu harf tabela üretiminde, ön yüzleri pleksi olarak tercih edilmektedir. Tabela sektöründe en çok tercih edilen ürün kutu harf tabeladır. Pleksi tabela örnekleri için linke tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vinil Germe Tabela;
Vinil germe tabela, bütçe dostu olarak bilinmektedir. Bununla birlikte üretimi en kolay tabela ürünüdür. Boyutuna göre farklılık gösterse bile, ortalama 2 gün içerisinde montajı yapılan bir tabela ürünüdür. Vinil germe tabela, diğer ürünlere göre baskılı bir tabela çeşididir. Avrupa Brandaya, dijital baskı makinesi sayesinde baskısı gerçekleştirilir. Baskı sonrası, demirlerle kasası yapılır. Baskısı yapılan branda, demir kasaya gerdirme işlemiyle montajlanır. Üretimi ve montajının kolaylığı sayesinde oldukça uygun maliyeti bulunur. Birçok firma, vinil germe tabela hizmetini tercih etmektedir. Vinil germe tabela hakkında detaylı bilgi ve örnekler için linke tıklayınız.

Çatı Tabelası;
Çatı tabelaları, üretim açısından en zorlu tabela ürünüdür. Üretimi dışında, montaj süreci oldukça zorludur. Bu yüzden çatı tabelası için profesyonel reklamcılardan destek alınız. Kullanılan malzemeler, zorlu hava koşullarına dayanıklı olmalıdır ve ömürlük bir kullanıma sahip olmalıdır. Çatı tabelası için binanın en yüksek konumu tercih edilmelidir. Boyutlarının büyük olması, diğer firmalardan ayrılıp daha dikkat çekici olmanızı sağlar. Çatı tabelası hakkında detaylı bilgi ve görseller için linke tıklayınız.

Yukarıda belirtilen tabela önerileri, dış mekan kullanımına uygundur. Yukarıda belirtilen tabelalar dışında, özel üretimde tercih edebilirsiniz. Bunun için tabela hizmeti alacağınız firmayı iyi seçmelisiniz. Düşündüğünüz ve karşılaştığınız tabelanın aynı olmasını istiyorsanız bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz. En yakın tabelacı olarak sizlere hizmet vermek için buradayız.