Display ürünler, tanıtım ve organizasyon alanlarında kullanılmaktadır. Display reklam ürünleri, iç mekan kullanımına uygun olarak üretilmektedir. Özellikle fuar alanlarında, display reklam ürünleri tercih edilir. Yazımızda display reklam ürünlerini birlikte inceleyeceğiz.

Örümcek Stand

Örümcek stand display reklam ürünleri arasında, büyük ve özel organizasyonlarda tercih edilmektedir. Örümcek standlar farklı ölçülerde bulunmaktadır. Ölçü ve malzeme kalitesine göre, fiyat farkı oluşmaktadır. Örümcek standlar taşınabilir kutusu sayesinde, istenilen yere kurulabilir ve taşınabilir.

Örümcek stand kurulumu oldukça basittir. Mıknatıslı yapısı sayesinde, kolayca ve ek malzeme gerekmeden kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Ön yüzünde bulunan reklam alanı, baskılı bir üründür. Baskılı olması sayesinde, farklı tasarımlar uygulanabilir.

Örümce stand ölçüleri;

  • Örümcek Stand 3×1
  • Örümcek Stand 3×2
  • Örümcek Stand 3×3
  • Örümcek Stand 3×4
  • Örümcek Stand 3×5

Örümcek stand ölçüleri yukarıda belirtildiği gibi sabittir. Ölçülere göre fiyat farkı oluşmaktadır. Fiyat ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

OrumcekStand-OrumcekStandFiyatlari

Oval ve Kare Tanıtım Standı

Tanıtım standı, iç mekan kullanıma uygun ve bol reklam alanı bulunan bir üründür. Ürün tanıtımında, broşür dağıtımında veya birebir müşteri iletişimi gerektiren her alanda, tanıtım standı kullanılabilir. Tanıtım standları oval ve kare olarak iki çeşidi mevcuttur.

Oval ve kare tanıtım standı aynı malzemeden üretilmektedir. Reklam alanı ölçüleri bir birine yakındır. İki stand arası tek fark, görünüşüdür. Şık bir görüntü için oval tanıtım standı tercih edilmelidir. Şimdi iki standın, reklam alanları ölçüsünü inceleyelim.

Kare tanıtım standı, reklam alanı ölçüsü;

  • 70×91, 40×91, 75x18CM

Oval tanıtım standı, reklam alanı ölçüsü;

  • 83×93, 83x18CM

Yukarıda iki standın reklam alanı ölçüleri mevcut. Tanıtım standları için fiyat ve detaylı bilgiyi, iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Roll Up Baskılı Reklam Ürünü

Roll Up, display reklam ürünleri arasında sıkça tercih edilmektedir. Roll Up alüminyum kasaya sahip bir üründür. Kolay kurulumu ve taşınabilir çantası, roll up ürününü bir adım öne çıkmaktadır. Roll Up ürünü, tek yön reklam alanına sahiptir. Malzemesinden kaynaklı, iç mekan kullanımına uygundur.

Roll Up için iki farklı boyut bulunmaktadır. En çok tercih edilen ölçü 85X200CM’dir. Bu ölçüler iç mekan için yeterlidir. Roll Up ürünün ön yüzünde, branda mevcuttur. Brandaya dijital baskı yapılarak kullanıma hazır hale getirilir. Kendinden sarılabilir olmasıyla, her zaman kullanılabilir.

Roll Up ürünü hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında, roll up banner baskı hakkında detaylı bilgiye ilgili linkte ulaşabilirsiniz. Yukarıda bulunan display reklam ürünleri, iç mekan kullanımına uygundur ve baskılı olarak satılmaktadır. Kolay kurulum ve sürekli kullanılabilir sayesinde, bu ürünleri ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz.