Tabela modelleri, her sektörde olduğu gibi kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Tabela, bildiğimiz üzere işletmelerin en büyük ihtiyacıdır. Kurulan ve açılışı yapılan işletmelerin, mutlaka tabelaya ihtiyacı vardır. Bu tabelalar sayesinde, müşterilerine ulaşılabilirliği artmaktadır. Satış ve pazarlama etkeni yanı sıra, birde göze hitap etmesi de önemlidir.

Tabela modelleri standart olarak üretilse de, müşterilerin isteğine göre özel olarak da üretilebilir. Özel olarak tasarlanan tabelaların üretim süreci ve fiyat çalışması farklıdır. 2022 Yılında en çok tercih edilecek tabela modellerini içeriğimizde inceleyebilirsiniz. Örnekler dışında tamamen farklı bir tasarım için bizimle iletişime geçerek, tamamen size özgün bir tabela sahibi olabilirsiniz.

Özel tasarımlı tabelalarımız, alanında deneyimli grafiker arkadaşlarımız tarafından tasarlanır. Dijital ortamda tasarlanan tabelalar, sizi ve şirketinizi en iyi şekilde yansıtacaktır. Herkesten farklı ve kendinizi yansıtacak özel tasarım tabela modelleri için bizimle iletişime geçin.

Tabela Modelleri ve Fiyatları Nedir?

Tabela sektöründe, oldukça fazla tabela modeli bulunur. Tabela modelleri zemin dışında, harflerin özel tasarımlarıyla da gerçekleştirilir. İçeriğimizde, özel tabela modelleri ve özel kutu harfleri görebilirsiniz.

Tabela modelleri ve fiyatları seçilen ürünün kalitesine göre farklılık göstermektedir. Standart tabela modelleri 2.000TL ile 8.950TL arasında farklılık göstermektedir. Özel tasarım tabela fiyatları x2 olarak hesaplanabilir.

Özel modeller dışında, sabit olarak satışa sunulan ve maliyeti uygun tabela modelleri de mevcuttur. Bu tabela modelleri, firmanızın rengine göre üretilmektedir. Görseller ve detaylı açıklamalar sayesinde konuya daha hakim olacaksınız. Şimdi tabela modelleri ve fiyatları için detaylara geçelim.

Işıklı Tabela Modelleri ve Fiyatları

Işıklı tabela modelleri ve fiyatları, ürünün malzemesine ve ölçülerine göre farklılık göstermektedir. Işıklı tabela modelleri, aynı zamanda ışıksız olarak da kullanılabilir. Işıklı tabela modelleri, diğer tabela modellerine göre daha pahalıdır. Kullanılan led ve trafo, oluşan işçilik bu fiyatı etkilemektedir. Eğer akşam saatlerinde işletmeniz kapalı ise ışıksız tabela seçmenizi öneririz.

Daha önce üretmiş olduğumuz ışıklı tabela modelleri hakkında detaylı bilgi ve fotoğrafları aşağıda belirteceğiz. Modellerle birlikte, kullanılan malzeme ve fiyat hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunlar dışında, bizimle iletişime geçerek de detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Krom Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Krom malzeme özelliğinden kaynaklı, paslanmama özelliğine sahiptir. Bu tabela modeli, ışıklı veya ışıksız olarak kullanılabilir. Işıklı kullanımda, en direk ışık yansımaktadır. Bu şekilde, loş ve yaygın bir görüntü oluşur.

Krom paslanmaz tabela modelleri, 3 çeşit renge sahiptir. Gold, silver ve rose renkleriyle firmanızı yansıtacak en iyi rengi seçebilirsiniz. Krom paslanmaz harfler, her alanda kullanıma müsait değildir. Rengi ve duruşuyla, ağır bir görüntü oluşturduğu için kurumsal ve malzemeye hitap eden alanlarda kullanılmalıdır.

Krom paslanmaz kutu harf fiyatları, 3.700TL ile 11.850TL arasında farklılık göstermektedir. Bu fiyat farkı, kullanılan malzemenin boyutuna ve ışıklı kullanıma göre değişmektedir. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Pleksi Tabela Modelleri

Pleksi malzeme, tabela sektöründe sıkça tercih edilmektedir. Pleksi malzemesi, renk sınırı olmayan bir üründür. Bu şekilde, firmanızı yansıtacak en iyi renkleri kullanabilirsiniz. Pleksi tabela modellerinde, ışıklı veya ışıksız kullanım mevcuttur. Işıklı pleksi tabela modellerinde, yan bant kullanımı mevcuttur. Yan bantlar, alüminyum veya pleksi olarak kullanılabilir. Yan bant pleksi olan kutu harf modelinde, yayvan ve loş bir görüntü oluşur. Yan bant alüminyum olan, kutu harf modelinde ise her şey daha nettir. Eğer akşam saatlerinde okunabilir bir tabela modeline sahip olmak isterseniz, mutlaka yan bant alüminyum kullanılmalıdır.

Pleksi kutu harf modeli dışında, yaprak kesim modeli mevcuttur. Yaprak kesim, adı üstünde en ince halidir. Pleksi, belirtilen logo veya harflere göre lazer makinesinde kesilir. Kesim sonrası, belirtilen zemine yapıştırma yöntemiyle uygulanır.

Pleksi tabela modelleri, 4.890TL ile 18.640TL arasında farklılık göstermektedir. Pleksi ışıklı tabela modelleri hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bütçe Dostu Tabela Modelleri

Ucuz tabela modelleri arıyorsanız, içeriğimizin bu kısmı sizin için fikir oluşturacaktır. Kullanılan malzemeler ve çeşitlilik fiyat farkı yaratmaktadır. Bunların dışında, uygun fiyatlı bir tabela istiyorsanız örnekleri inceleyebilirsiniz.

Branda Tabela Modeli

Branda tabela, reklam sektöründe sıkça tercih edilmektedir. M2 üzerinden fiyat belirlenmesi ve kolay montajı sayesinde uygun fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Branda tabela, piyasada vinil germe tabela olarak bilinmektedir.

Vinil germe tabela, 440GR Avrupa Brandaya baskı yapılarak üretilmektedir. Dijital baskı makinesi sayesinde, brandaya istenilen grafik baskısı yapılır. Baskı yapılan branda, yapılan demir kasaya gerilir. Gerildikten sonra, tel dikiş ile kasaya montajı yapılır. Bu montaj sonrası, etrafına köşebent montajlanır ve şık bir görüntü oluşturulur.

Vinil germe branda tabela m2 fiyatı 400TL ile 600TL arasında farklılık göstermektedir. Her üründe olduğu gibi, bizimle iletişime geçerek bizden fiyat teklifi alabilirisiniz

Kompozit Oyma Tabela Modeli

Kompozit malzemesi, alüminyum alışımdan oluşmaktadır. Kompozit malzeme, cephe kaplamasında yaygın bir kullanıma sahiptir. Bunun dışında, tabela sektöründe sıkça tercih edilmektedir. Tabela sektöründe, kompozit zemin olarak tercih edilmektedir.

Kompozit oyma tabela, adından tahmin edeceğiniz üzere oyulmaktadır. Kompozit malzeme, CNC ile oyulmaktadır. Belirtilen şekil ve tasarıma göre oyulma işlemi yapılır. Oyulan bölgelere, istenilen renkte pleksi malzemesi yapıştırılır ve firmanıza uygun bir renk tasarımı oluşturulur.

Kompozit oyma tabela modeli, ışıklı veya ışıksız olarak kullanıma uygundur. Işıklı kullanılması, pleksi sayesinde dikkat çekici olmaktadır. Işıklar, pleksi kısmında yayılır ve net bir görüntü oluşturur. Aşağıda kompozit oyma tabela modelleri için örnekleri inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yukarıda bulunan tabela modelleri, sizin için bir fikir oluşturabilir. Detaylı tabela örnekleri için ilgili linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bunlarında dışında özel tasarım tabela modelleri için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.