Pazarlama sektöründe kesin olarak kanıtlanmış bir gerçek: İnsanların pratik promosyon ürünlerini çok sevdiğidir.  

Bir promosyon ürünü seçerken,  pratik olarak kullanılabilen ve üzerinde yaratıcı bir biçimde yerleştirilmiş  logonuzu   taşıyan ürünleri tercih etmek istersiniz. Bu amaçla içinde yüzlerce yaprak bulunan kalın bir küp seçmenizi öneriyoruz. Bu malzeme değiştirilmesi gerekmeden çok uzun süre masaların üzerinde yerini muhafaza eder ve diğer insanların sizin logonuzu beynine kazımasını sağlar.

Post-it not kağıtları hangi iş kolunda çalışılıyor olursa olsun, herkesin itirazsız severek, kullanabileceği promosyon hediyelerdir. Sizin için özenle hazırlayacağımız küp bloknotlar müşterilerinizin her gün rahatlıkla kullanabileceği promosyon ürünleridir. Logonuzu baskılı küp bloknotun tek bir yüzüne yazdırmakla yetinmeyin. Küpün bütün görünen yüzlerini bu amaçla kullanabilirsiniz.

Bu size özel hazırlanan küp bloknotlar, hem müşterilerinizin küçük temiz bir kağıda not almanın pratikliğini yaşamasını hem de şirketinizin adının logosunun her gün ortamda görünmesini sağlar. Baskılı küp bloknot temin ettikten sonra, müşterilerinize vermeleri için çalışanlarınıza dağıtın. Böylece müşterilerinizin samimi bir hava içinde tekrar sizi ziyarete gelmesini sağlarsınız. Çalışanlarınız baskılı küp bloknot hediyesini müşterilerinizle konuşmayı başlatmak için de kullanabilirler.

Sizin için hazırlayacağımız baskılı küp bloknotların sahip olduğu başlıca özellikler şunlardır:  

  • Bütün küp çevresinde, şirketinize ait logonun tam renkli ya da tercihinize göre siyah beyaz baskısı bulunur.
  • Piyasa koşullarında uygun fiyatlandırma kampanyaları uyguluyoruz.
  • Birinci kalite ürüne sahip olursunuz.
  • Tercihinize bağlı olarak her bir yaprak üzerinde bir yapışkan arkalık bulunabilir
  • Küp bloğun dört dikey kenarının tamamına yayılmış, tam renkli olarak belirgin bir şekilde görüntülenen logonuzun diğer insanların dikkatini çekmesini sağlarsınız.
  • Tercihinize bağlı olarak hazırladığımız sayfalarda çizgiler olabilir.
  • Baskılı küp bloknotlarınızı kağıt ağırlığı olarak da kullanabilirsiniz.

Bize basılı küp bloknot siparişi vermek mükemmel ve tam başarılı bir pazarlamanın hemen hemen kanıtlanmış bir gerçeğidir. Bu küplerin piyasaya ilk sürüldüğünde yani 90’lı yıllarda büyük koliler halinde sipariş edilerek, satıldığını hatırlayın… Siz bunları müşterilerinize bedava hediye ettiğinizde onların bu karşılıksız armağan ile ne kadar sevineceğini düşünün

Siz değerli müşterilerimiz promosyon baskılı küp bloknot satın alarak, sizin için kişiselleştirilmiş not küplerine en uygun fiyatla sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Baskılı yapışkan ya da yapışkan olmayan küp bloknotlar günümüzde ofis çalışanları için vazgeçilmez hale gelmiştir. Özellikle yapışkan post-it küp bloknot, çalışanların kendileri için monitöre yapıştıracakları bir hatırlatma notu hazırlarken ya da herhangi bir müşteriye iletişim bilgilerini verirken işlerini çok kolaylaştırabilir.

Baskılı küp bloknotları promosyon olarak vermenin en iyi yanlarından bir tanesi de insanların elinde bu malzemeden bir miktar olsa dahi, her zaman daha fazlasını alıp saklayabilmeleridir. Baskılı küp bloknotlar bütün ofislerde sürekli harcanan sarf malzemeleridir.

Bizim size önerimiz, müşterilerinize masa üzerinde görsel olarak çarpıcı, güzel ve dikkat çekici bir obje sunabilecekken baskısız bir küp bloknot tercih etmemenizdir.

Sizler için ürettiğimiz baskılı küp bloknotlar, tek tek streç ambalajlanmış olarak hazırlanmaktadır. Müşterileriniz, sizin için çalışan satıcılarınız ve iş arkadaşlarınız için son derece kullanışlı, pratik hediyelerdir.

Baskılı küp bloknotlar ticaret fuarları, kongreler, ürün tanıtımı ya da benzeri etkinliklerde dağıtılabilecek harika promosyon ürünlerdir.

Sizin için hazırlanmasını istediğiniz baskılı küp bloknotları, diğer firmaların dağıttıklarından farklı  hale getirmek isteyebilirsiniz. Yaratacağınız farklılık, marka logonuzun küp bloknot üzerine farklı yerleştirilmesi bile olabilir. Uzun yıllardır bu konuda çalışan, deneyimli personelimiz logo düzenlemesi için size yardımcı olabilir.

Baskılı küp bloknotlar bütün masaüstlerinde dikkat çeker ve harika durur. Eğer istiyorsanız şirketinizin logosunu basılan küp bloknot kağıtlarının üst tarafına da yerleştirebiliriz. Konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizde yer alan iletişim numaramızı kullanarak, bize ulaşın.

Kişiselleştirilmiş yapışkan ya da yapışkan olmayan not küpleri arıyorsanız, bunları tamamen sizin tercihinize göre özelleştirebiliriz. Hiç bir kağıt küp bloknotu, ismi/markası değişik olduğu sürece bir başkası ile aynı değildir.

Sizin için hazırlamamızı istediğiniz baskılı küp bloknotların siparişini vermek için hemen bugün, şimdi bizi arayın. Baskılı küp bloknot fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hattın öbür ucunda size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.