Tabela, her işletmenin ihtiyacı olan bir üründür. Tabela, işletmelerin fark edilmesindeki en büyük etkendir. Tabelası olmayan bir işletme, ne yaparsa yapsın dilediği müşteriye ulaşamayacaktır. Bununla birlikte, birçok tabela çeşidi ortaya çıkmaktadır. Tabela kalitesi, sizin bütçenizle doğru orantılıdır. Ayırdığınız bütçe ne kadar yüksekse, o kadar kaliteli tabela hizmeti alabilirsiniz.

Tabela için yüksek bütçeler ayırmak, bazı işletmeleri zor duruma düşürebilir. Son dönemde zamlanan fiyatlarla, kaliteli bir tabela sahibi olmak 4.000TL gibi bir fiyata yükseldi. Tabelaya bütçe ayıramayan fakat tabelam olsun diyen işletmeler için, ucuz tabela önerilerinde bulunacağız. Böylelikle uygun fiyata, dikkat çekici bir işletmeniz olacaktır.

Nano Reklamcılık olarak, her işletmeye destek olmaya çalışıyoruz. Öncelikle sizi düşünmekteyiz. İşletmenizin hedef kitlesi ve ayırdığınız bütçeye göre tabela önerileri sunmaktayız. Amacımız yüksek maliyetler değil, fiyat-performans ürünü oluşturmaktadır. Aşağıda vereceğimiz önerilerle, uygun fiyatlı bir tabelaya sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Tabelalar

Aşağıda belirtilen tabelalar, uygun fiyatlarla hizmet almanız için oluşturuldu. Fiyatlar, montaj konumu ve boyutlara göre farklılık göstermektedir. Detaylı ve net fiyat bilgisi için mutlaka iletişime geçmelisiniz. Şimdi uygun fiyatlı tabela önerilerimize geçelim;

  • Vinil Germe Tabela
    Vinil germe tabela, sektörde sıkça tercih edilen bir üründür. Diğer tabela ürünlerine göre, daha hızlı ve kolay işçiliği bulunmaktadır. Vinil germe tabela, dijital baskı makinesinde hazırlanmaktadır. 440GR Avrupa Branda’ya, işletmenizin baskısı yapılır. Baskı sonrası, oluşturulan demir kasaya germe işlemi yapılır. Germe işlemi tamamlandıktan sonra, montaja hazır hale getirilir. Vinil germe tabela fiyatları 400TL ile 2.000TL arasında farklılık göstermektedir.
  • Yaprak Kesim Tabelalar
    Yaprak kesimden anlayacağınız gibi, ince bir görüntüsü vardır. Belirlenen malzeme, CNC veya Lazer makinesiyle kesilir, kesildikten sonra montaja hazır hale gelmektedir. İnce oluşuyla, işçiliği sadece montaj kısmında vardır. Bu şekilde sadece ürün maliyeti ortaya çıkar. İç ve dış mekanda kullanılabilir. Yaprak kesim tabela maliyeti 600TL ile 4.000TL arasında farklılık gösterebilir.
  • Kompozit Oyma Tabela
    Kompozit oyma tabela, uygun fiyatlı tabelalar arasında en pahalı üründür. Bunun en büyük etkeni, kompozit malzeme kullanılmasıdır. Kompozit malzeme alınır ve işletmenizin logosuna göre, CNC makinesinde oyulur. Boşluk alanlara pleksi malzemesi yapıştırılır. Bu şekilde, okunabilirlik oranı yükseltilir ve şık bir görüntü oluşturulur. Işıklı veya ışıksız olarak üretilebilir. Kompozit oyma tabela fiyatları 1.000TL ile 5.000TL arasında farklılık gösterebilir.

Hangi Tabelayı Seçmelisiniz?

Bu tamamen sizin amacınıza kalmaktadır. Eğer vinil germe tabela sizin hedefleriniz için yeterliyse, fiyat performans ürünü olarak seçebilirsiniz. Dikkat çekici ama uygun bir tabela istiyorsanız, kompozit oyma tabela tercih etmelisiniz. Tabelacı olarak, sizlere tavsiyemiz bu şekildedir.

Yukarıdaki bilgiler dışında, detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmak için can atıyorlar!