Promosyon ürünleri bir markayı pazarlamak ve tanıtmak amacıyla müşterilerin markaya ilgi duymasını sağlayan şirket adı, logosu ve sloganı ile özelleştirilmiş ürünlerdir. Genellikle bu ürünler ticari fuarlarda, etkinliklerde ve reklam çalışmalarında yaratıcı bir pazarlama kampanyası olarak kullanılır. Şirketimiz markanıza, hedef kitlenize ve sektörünüze uygun promosyon ürünleri hizmeti vermektedir. Matbaa sektöründe kurumsal bir hizmet veren şirketimizin firmalara sunduğu promosyon ürünleri arasında baskılı küp bloknot, cepli dosya, kalem, baskılı ajanda, duvar saati gibi ürünler yer almaktadır.

Şimdi Teklif Alın!

Matbaa Promosyon Ürünleri

Matbaa promosyon ürünleri ürün ve hizmetlerinizden haberdar olan insan hacmini artırarak marka bilinci oluşturmayı sağlar. Küçük, orta ve büyük ölçekli birçok firmanın promosyon alanında matbaa ürünlerini tercih etmesinin nedeni dayanıklı ve sürekli kullanılan ürünler olmasıdır. Bu ürünler şirketiniz hakkında daha olumlu bir algı oluşturmayı sağlar. İnsanlar bir şey satın almaya karar verdiklerinde promosyon ürünlerinde görünür olmanız nedeniyle kurumunuzu liste başı yaparlar.

Günlük hayatta bir şeyleri hatırlamak için sürekli küçük kâğıtlara not alırız. Çantamızda, dolabımızda ve masamızın üzerinden her zaman irili ufaklı kalemler bulunur. Ayrıca birçok önemli notun ve bilginin yer aldığı kâğıtları cepli dosyalarda muhafaza ederiz. Bu açıdan bakıldığında matbaa ürünleri hayatımızın önemli bir parçasıdır. Matbaa promosyon ürünleri sayesinde kalabalıkların arasından sıyrılıp kuruluşunuzun bilinirliğini en üst sıraya taşırsınız.

Firmamız matbaacılık sektöründe yer alan tüm gelişmeleri yakından takip edip siparişten sevkiyata kadar özveri ile çalışmaktadır. Matbaacılık alanında promosyon ürünleri hizmeti veren firmamız yüksek tirajlı işlerde ve bütün kurumsal çalışmalarda yer almaktadır. Promosyon ürünlerimiz baskılı küp bloknot, cepli dosya, duvar saati, baskılı ajanda gibi ürünlerden oluşmaktadır. Firmamız dijital baskı, ofset baskı ve serigraf baskı tekniği ile son teknolojik makineler kullanarak kaliteli hizmet vermektedir.

Promosyon Baskılı Küp Bloknot

Firmaların promosyon reklamları için ideal olan matbaa ürünleri birçok sektör tarafından talep edilmektedir. Matbaa ürünlerimiz dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup son derece uzun ömürlü ürünlerdir. Şirketimizin en çok tercih edilen promosyon ürünleri arasında baskılı küp bloknot bulunmaktadır. Ofislerin vazgeçilmez ürünlerinden olan baskılı küp bloknotlarımız müşterilerin aklında kalıcı olmayı isteyen firmaların talep ettiği bir üründür. Promosyon baskı küp bloknot siparişi vermek ve diğer promosyon ürünlerimizi görmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Bloknotlar her zaman göz önünde ve el altında olduğundan görünürlüğü oldukça fazladır. Birçok insan not alırken, planlama yaparken ya da telefon numarası yazarken bloknotlardan faydalanır. Bu açıdan firmanızın logosu ve markanızın olduğu bloknotlar başka kişilerin sizi hızlı bir şekilde tanımasına yardımcı olur. Baskılı küp bloknotlarımızda firmanızın telefon numarası, ismi ve hizmet alanı yer aldığından müşteriler size hızlıca ulaşabilir. Potansiyel müşteri oluşturmak ve markayı görünür kılmak için baskılı bloknotlar akıllıca bir seçimdir. Markanızı baskılı küp bloknotlarımızda görmeniz için yapmanız gereken şey şirketinize ait logo, slogan ve tasarımlarınızı Aİ, PS ya da PDF formatlarında bize iletmenizdir. Küp bloknot fiyat bilgisi için linke tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

Promosyon Cepli Dosya

Firmaların kendini tanıtmak ya da teklif vermek amacıyla ilk görüşmede verdikleri içinde antetli kağıt, CD ve firma bilgilerinin yer aldığı dosyalara cepli dosya denir. Bu dosyaların iç kısmında CD, kartvizit, evrak ve kâğıtların düşmemesini sağlayan iç cep bulunur. Matbaacılık sektöründe hizmet veren firmamız markanızın daha çok hedef kitleye ulaşması için promosyon cepli dosya tedariği yapmaktadır. Cepli dosyalarda genellikle kuşe ya da Amerikan Bristol kağıt kullanılır. Cepli dosyalar 4 renk baskıdan üretilmiş olup tek taraflı yapıştırılmış cep içermektedir. Dosya üzerinde yapılan hologram baskı ve kabartmalar dosyaların yüzeyini daha şık ve estetik göstermektedir. Selofan kaplı promosyon cepli dosyalarımızın imalat süresi genellikle 10 gündür.

 Genel olarak cepli dosya basımı evrak ve sunum çantalarına sığabilecek boyutlarda ve kalın kâğıtlardan üretilmektedir. Promosyon cepli dosya siparişi vermek ve fiyat bilgisi almak için firmamıza müracaat edebilirsiniz. Firmamız promosyon ürünlerinizi anlaşılan tarihte teslim etmektedir. Firmamızın promosyon ürünlerdeki kalitesi ve her geçen gün eklenen ürün çeşitliliği promosyon ürünlerimize olan talebi daha da artırmaktadır. Cepli dosya fiyatları ve detayı bilgi için linke tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Promosyon Kalem, Baskılı Ajanda ve Duvar Saati

Günümüzde en etkili promosyon aracı olarak kullanılan baskılı ajandalar birçok firma tarafından talep edilen reklam ürünüdür. Ajandaların bir defter kadar kullanışlı olması ve birçok hedef kitleye hitap etmesi promosyon ürünlerinde ajandanın önemini artırmaktadır. Ajandalar eskiden beri ileriye dönül planlayıcı olarak kullanılan ürünlerdir. Firmamız ajanda üzerine markanızın ve logonuzun baskısını en ileri baskı teknikleriyle gerçekleştirmektedir. Bilindiği üzere yeni yıla girmeden aylar öncesinde sipariş verilen promosyon baskılı ajanda firmaların kurumsal imajını sergilemeleri için çok iyi bir fırsattır.

Firmaların kendini tanıtmak ve markalarını ön plana çıkarmak amacıyla firmamızdan talep ettikleri promosyon kalem çeşitlerimiz arasında dokunmatik kalem, banner kalem, fosforlu kalem, kurşun kalem, metal ve plastik yapılı kalemler yer almaktadır. Her yerde kullanıma ihtiyaç duyulan promosyon kalem çeşitleri firmamız farkıyla hizmetinizdedir.

Matbaacılık alanında profesyonel baskı ve promosyon işleri yürüten firmamız logo ve amblemleriniz olduğu birbirinden farklı ebat ve renkte duvar saatleri temin etmektedir. Promosyon duvar saati modelleri firmaların reklam ve tanıtım çalışmalarında oldukça başarılı olmalarını sağlar. Sınırsız baskı modellerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Firmamızın tedariğini sağladığı bütün promosyon ürünleri fiyatı ve çeşitleri hakkında bilgi almak için ilgili telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Promosyon Ürünlerinin İşletmelere Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Promosyon ürünleri dağıtmak firmanın kimliğini potansiyel müşterilere tanıtmak konusunda atılması gereken en önemli adımdır. Eğer bir şirket çok mükemmel tasarımlar yapıyor ve işlevsel ürünler üretiyorsa bunların bir şekilde tanıtılması gerekir. Bu ürünlerinin tanıtmanın en iyi ve en pratik yolu promosyon ürünlerinden faydalanmaktır. Tüm işletmelerin tanıtım konusunda iyi organize olması ve efektif ürün pazarlaması açısından promosyon ürünleri kullanmasının 5 faydası şöyledir:

1.      Marka Bilinirliğini Artırmak

Basitçe düşünmek gerekirse hedef pazarınız sizin varlığınızdan haberdar değilse ürünlerinizi zaten satın alamayacaklardır. Bu yüzden promosyon ürünleri marka bilinirliği açısından oldukça etkili araçtır. Çünkü düzenli olarak tek ya da birden fazla promosyon ürünüyle hedef kitlenizi yaratabilirsiniz.

2.      Kolayca Tanıtmaya Yardımcı Olmak

Markanızı tanıtmak amacıyla bir ticaret fuarı ya da etkinliğe katılabilirsiniz. Ancak ürünlerinizi anlatmak için binlerce kişiyle tek tek konuşma yapmak zor olabilir. Bu açıdan sizi tanıtan bir promosyon ürününü hediye vermek sizi daha görünür ve ulaşılır kılacaktır.

3.      Kalıcı Maddi Pazarlama İmkanı

Günümüzde ilan verme, kişisel mecralarda hedef kitleye ulaşma ya da afiş bastıma kalıcı bir pazarlama tekniği değildir. Ancak herkesin her an ulaşabileceği promosyon ürünleri akılda daha kalıcı olmayı sağlayacaktır. Örneğin kalem sürekli kullanılan bir eşyadır. Şirket logolu bir kalem her daim sizin markanızı hatırlatacaktır.

4.      Hedef Pazar Belirlemek

Bir markaya sahipsiniz ve her gün on binlerce ürün üretiyorsunuz. Peki, bu ürünlerin kimin ilgisini daha çok çekeceğini tam olarak bilebilir misiniz? İşte tam bu noktada promosyon ürünleri hedef pazarınızı belirlemede size eşsiz bir rehber olacaktır.