Pleksiglas tabela, sektörde en çok tercih edilen üründür. Malzeme yapısından kaynaklı, ışığı kolayca geçirmekte ve malzemeye istenile şekil verilmektedir. Pleksiglas ürününde yüzlerce renk çeşidi mevcuttur. Pleksiglas malzeme sıkıştırılarak oluşturulmaktadır. Malzemenin yapısı sayesinde, ısıtılarak malzeme yumuşatılır ve istenilen şekil verilebilir. Sizde işletmeniz için pleksiglas tabela tercih edebilirsiniz.

Pleksiglas Tabela Kullanımının Avantajları Nelerdir?

İşletme olarak, bir tabela arayışında olabilirsiniz. Son dönemde yükselen fiyatlar bir yana, işletmenizi yansıtacak bir tabela tasarımını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Pleksiglas tabela, fiyat-performans ürünüdür. Hem bütçenizi aşmamak için hem de markanızı daha iyi yansıtmak için bu tabela çeşidini tercih edebilirsiniz.

Sınırsız Renk Seçimi

Pleksiglas malzemesi piyasada sürekli tüketilen bir üründür. Bu süreklilik sayesinde, üretimi oldukça basitleşmiş ve piyasada rahatlıkla bulunabilmektedir. Pleksiglas üreticileri, tabela sektörüne çok fazla satış yapmaktadır. Tabela hizmeti veren firmalar, üreticilerden farklı renk seçenekleri talep etmektedir. Üreticiler bu talepleri karşılamak için sınırsız renk üretim imkanı sunmaktadır. Net bilinen renkler dışında, logonuzda bulunan ara veya özel renk çalışmaları için özel renkte pleksiglas üretilebilmektedir. Buda renk seçiminizi kolaylaştırır ve çeşitliliğiyle size kolaylık sağlar.

Kolay Şekillendirilebilir

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, pleksiglas malzemeler kolayca şekillendirilebilir. Malzeme ısıyla etkileşime girdiği zaman, kendini bırakır ve şekil almaya uygun hale gelir. Malzeme, şekil aldıktan sonra soğutulur ve aldığı şekilde ömür boyu kalabilir. Kolayca şekillendirilmesinden dolayı, logonuz da bulunan oval ve keskin dönüşler kolaylıkla yapılabilir.

Işıklı veya Işıksız Kullanıma Sahip

Tabelanızda ışıklı kullanımı tercih edebilirsiniz. Kullanılan ışık, karanlıkta sizi bir adım öne çıkarır. Tabelanızın ışıklı olması, okunabilirliği ve diğer işletmeler arasından sıyrılmanızı sağlar. Pleksiglas tabela malzemesi bu yönde inanılmaz bir performans sağlamaktadır. Malzemenin özelliğinden kaynaklı, ışığı kolayca geçirmektedir. Işıklı veya ışıksız olarak pleksiglas tabela tercihinde bulunabilirsiniz.

Pleksiglas Tabela Fiyatları

Pleksiglas tabela fiyatları, üretilen en uygun tabela olmayabilir. Verdiği performansa bakılırsa, tabelalar arasında fiyat-performan ürünü diyebiliriz. Pleksiglas tabela için fiyatı belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Bu unsurları alt başlıkta inceleyelim ve detaylarını görelim.

Yaprak Kesim Pleksiglas

Pleksiglas malzemesinde, lazer kesim yapılmaktadır. Lazer kesimden çıkan ilk yapıya, yaprak kesim denir. Yaprak kesim denmesinin nedeni, malzemenin orijinal halinde olması ve derinliği olmamasından kaynaklıdır. Yaprak kesim kalınlığı, pleksiglas malzemesinin MM ölçüsüne göre farklılık göstermektedir. Yaprak kesimler, şık ve dikkat çekici bir görüntü oluşturmaktadır. Fiyat olarak, pleksiglas tabelanın en uygun halidir. Yaprak kesim pleksiglas tabela fiyatları harflerin yüksekliğine bağlı olarak, 800TL ile 3.500TL arasında farklılık göstermektedir.

Yaprak Kesim Pleksiglas Tabela

Pleksiglas Kutu Harfler

Tabela sektörüne, her malzemeye kabartma yapılabilir. Bu kabartma sayesinde, malzemeye derinlik katılır ve şık bir görüntü yakalanır. Pleksiglas malzemesine de, bu işlem yapılabilir. Pleksiglas malzemesi, lazer kesimden çıkarılır. Çıkarılan kesimlerin etrafına, istenilen malzeme dönülebilir. Dönülen malzeme sayesinde, pleksiglas harfler derinlik kazanır ve dikkat çekici harfler oluşturulur. Pleksi kutu harfler, ışıklı veya ışıksız olarak kullanıma uygundur. Ortalama 2.000TL ile 8.900TL arasında farklılık göstermektedir.

Yukarıda pleksiglas tabela ürününü, net bir şekilde anlatmış olduk. Ürün hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nano Matbaa ve Reklamcılık olarak, sektörümüzde birçok hizmet sunmaktayız. İşletmeniz için tanıtım standı için ilgili linki inceleyebilirsiniz.