Pleksi kutu harf tabela, sektörde sıkça tercih edilen bir üründür. Tercih edilmesinin en büyük etkeni, dilediğiniz boyutlarda ve renklerde üretilebiliyor olmasıdır. Kutu harf tabela, üretim olarak oldukça fazla işçiliğe sahiptir. İşçilik gerektiği için, alanında deneyimli tabelacılar ile çalışmanız gerekmektedir. Tabela üretimi genel olarak, işçilik ve deneyim gerektirmektedir. İşçiliği kötü çalışmalar kendini belli etmektedir.

İşçiliği kötü bir tabelanın, firmanıza asıldığını düşünün. Bu tabela, müşterilerinize gözükecek ve sizin firmanızı temsil edecek. Tabelaya verdiğini önem, müşterilerinizi de etkileyecektir. Çok kaliteli ve dikkat çekici bir tabelanızın olması, müşterilerin gözünde sizi yüceltmektedir. İşinize verdiğiniz önem tabelanızdan belli olmaktadır.

Özellikle pleksi kutu harf tabela üreticilerinde, uygun fiyat için malzemeden eksiltme yapılmaktadır. Lütfen bunlara dikkat edin. Kötü bir pleksi, ilerleyen zamanlarda solma yapmaktadır. Solma yapmasıyla birlikte, harfler birbirinden farklı renklere kavuşur ve kurumsal renkleriniz tamamen ortadan kaybolur. Birde, ışıklı pleksi kutu harf ürünleri için bu durum mevcut. Özellikle bazı üreticilerin seçtiği ürünler, 1 ay süresini doldurmadan ışıklarının söndüğünü görebilirsiniz. Bu kötü malzeme kullanımından kaynaklıdır. Uygun fiyat için kurumsal renklerinizden ve kalitesiz işlerden uzak durun!

Kutu Harf Tabela Nasıl Yapılır?

Kutu harf tabela, akrilik olarak bilinen malzemeden üretilmektedir. Pleksi malzemeler, istediğiniz renklerde üretilir. Rengin yanı sıra, boyut ve istenilen özellikler belirlenir. Bu özellikler, firmanızın kurumsal görseline ve isteğinize göre değişmektedir. Özelliği belirlenen, kaliteli pleksi seçildikten sonra üretime geçilir.

Üretimde aşaması oldukça fazladır ve işçiliği iyi olmalıdır. Seçilen pleksiler, yapılan çalışmalara göre kesilir. Kesim işlemi sonrası, yan bant çekim işlemine geçilir. Yan bant, kutu harflerin 3D görünümünün sağlamaktadır. Burada işçilik devreye girer ve ince bir işçilik uygulanır. Kutu harf tabela, yanak dönüldükten sonra ortaya çıkar. Kutu harf şekillerine göre kesilen bir diğer üründe dekotadır. Dekota, kutu harflerin uygulanacağı zemine montajlanmaktadır. Burada ışıklı seçimi yapıldıysa, led ürünler dekotaya montajlanır ve kutu harfler üzerine kapatılır. Bu işlem sonrası, zemine montaj işlemine geçilir.

Kutu harf tabela ürünleri, dış mekanda sıkça kullanılmaktadır. Dış mekanlarda, düz mekan bulmak oldukça zordur. Bundan kaynaklı, mutlaka zemin kullanılmalıdır. Zemin olarak, kompozit ürün kullanılmasını önermekteyiz. Kompozit ürün, sağlam olmakla birlikte ömürlük kullanım sağlamaktadır. Kompozit zemine, hazırlanan kutu harfler dekotayla birlikte montajlanır. Son aşamada, harflerin sağlamlığı ve ışık kontrolü yapılır. Kontrol sonrası bir problem bulunmadıysa, kutu harf tabelamız montaja hazır demektir! Pleksi kutu harf tabela çalışmalarımız için https://nanoreklamcilik.com/pleksi-tabela/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz!