Kurumsal ofislerin iç mekanda kullandığı ofis tabela örnekleri için size birkaç öneride bulunacağız. Ofis tabelaları, iç mekanda kullanıldığı için dekoratif ve şık bir görüntü talep edilir. Bunun için en iyi malzeme pleksidir. Tabela yapımında en çok tercih edilen ürün kompozit olsa da, iç mekanda bu kadar sert bir malzemeye gerek yoktur. Kompozit malzemesini sert ve net bir görüntüsü olduğu için şık bir görüntü yakalamak oldukça zordur. Pleksi ürünü, kutu harfler dışında zemin olarak da kullanılabilir. Ofis tabelaları genelde kapı girişlerine uygulanır. Bu uygulama sayesinde, sizi ziyaret eden müşteriler kolaylıkla işletmenizi bulabilirler.

Ofis tabela üretiminde bir malzeme sınırı bulunmamaktadır. Pleksi malzeme üzerine folyo kesim veya yaprak kesim pleksi yapıştırılarak oldukça şık bir görüntü elde edilebilir. Sizin zevk ve tercihinize göre ürün tercihi farklılık gösterebilir.

Seçeceğiniz malzeme özelliği ile tabelalarda fiyat farkları oluşmaktadır. En uygun tabela fiyatı için pleksi zemin üzerine, folyo kesim uygulama yapılır. Tercihe göre ışıklı veya ışıksız olarak üretilebilir. Bu seçenekte, fiyat farklı olarak yansıtılmaktadır. Işıklı olması, LED + Trafo gideri eklemektedir. Işıklı olması, ortalama ofis tabelasında 900TL fark yaratmaktadır.

Ofis Tabela Tasarımları

Ofis tabela tasarımları oluşturulurken markanızı veya işletmenizi ifade edecek bir tasarım uygulanmalıdır. Burada renk ve malzeme seçimi oldukça önemlidir. Örneğin bir Avukatlık bürosu, siyah zemin üzerine gold pleksi tercih edebilir. Pleksinin parlak siyah olması derin ve hoş bir görüntü katmaktadır. Aşağıda bulunan instagram linkine tıklayarak daha önce yapmış olduğumuz Avukat Ofis Tabelasına ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/reel/CW5TUdbDzdG/

Ofis Kapı Tabelası Fiyatları

Her tabela üretiminde olduğu gibi ofis kapı tabelası fiyatı belirleyen birçok unsur vardır. Bu fiyat farkları, seçilen malzemeden uygulanacak yerin konumuna göre farklılık göstermektedir. Ortalama ofis kapı tabelası fiyatları 1.400TL ile 3.800TL arasında farklılık göstermektedir.

Ofis kapı tabelası için ortalama ölçü 50x33CM’dir. Bu ölçülerde zemini pleksi olup folyo kesim uygulaması yapılırsa fiyat 1.400TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyat üzerine oluşan farklar, zemin üzerine kullanılan malzeme ve boyuta göre belirlenir.

Ofis Tabela Önerileri

Ofisinize yapacağınız tabela malzemeleri hakkında öneriye mi ihtiyacınız var? Aşağıda bulunan malzeme bileşenlerini inceleyebilir ve sizin için en uygun kapı tabelası malzemesini belirleyebilirsiniz. En çok tercih edilen çeşitlerimiz;

  • Beyaz pleksi üzeri folyo kesim
  • Siyah pleksi üzeri folyo kesim
  • Şeffaf pleksi üzeri folyo kesim
  • Pleksi zemin üzerine pleksi kabartmalı harfler
  • Metal dokulu zemin üzerine pleksi harf kabartmalar
  • Işıklı ve pleksi kabartmalı harfler

Yukarıda verilen malzemelerde, renk ve kalınlık seçenekleri bulunmaktadır. İsteğinize göre malzemeler arasında seçim yapabilirsiniz. Ofisiniz için kapı tabelasına karar veremiyorsanız, bizimle iletişime geçerek fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.