Karne Föyleri, öğrencilerin karnelerini yıpranmadan uzun yıllarca saklayabileceği bir kaptır. Nano Matbaa olarak, okullara özel baskılı olarak karne föyü üretiyor, grafik tasarımından teslimatına kadar her işlemini özveriyle gerçekleştiriyoruz. Sizde okulunuza özel karne föyü bastırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Son dönemde özellikle, özel okullar baskılı karne föyü tercih etmektedir. Bu föy sayesinde, öğrenciler karnelerini uzun yıllar yıpranmadan saklayabilirler. Eğitim kurumları için daha kurumsal ve yapılan işi önemsediğini gösteren bir hava katmaktadır. Öğrenciler karnelerini, baskılı karne föyleriyle birlikte saklayabilirler ve yıllar sonra bakıldığında, eğitim kurumunun baskısı sayesinde sizleri yeniden hatırlayabilir.

Baskılı Karne Föyü Grafik Süreci Nasıl?

Baskılı karne föyü için yapılan aşamaları sizlere anlatalım. Öncelikle grafik tasarım ihtiyacı vardır. Bu tasarım sizin tarafınızdan oluşturulabilir. Eğer tasarım ekibiniz yoksa Nano Matbaa ve Reklamcılık olarak, ücretsiz grafik tasarım desteğimizi alabilirsiniz. Tasarım aşamamız onayla ve ilerle sürecindedir. Ekip arkadaşlarımız, kurumunuz temsil eden bir tasarım oluştururlar. Oluşturulan tasarım, onayınız için sizlere iletilir. Tasarım üzerinde eklenmesi veya çıkarılmasını istediğiniz alanları belirtebilirsiniz. Sınırsız revize hakkı sayesinde, siz tamam diyene kadar ekip arkadaşlarımız sizin için çalışacaktır. Eğer tasarım için onay verirseniz baskı işlemine geçilir.

Baskı Kalitesi Nasıl?

Baskı işlemi tarafımızca yapılmaktadır. Alman marka baskı makinesi ve boya sistemiyle, üstün baskı kalitesi sunmaktayız. Baskılı karne föyü için işlemler hızlı ve sorunsuz işlemektedir. Baskı tamamlandıktan sonra, kalite kontrol ekibimiz baskıları kontrol ederler. Oluşan hatalı baskılar ayıklanır. Eksik adet baskılar için ilave baskı yapılıp sayı tamamlanır. Bu işlemlerden sonra, özel bıçak kesimi ile karne föyünün son işlemine geçilir. Karneyi tutturabilmek için 4 köşeye tırnak şeklinde kesim yapılır. Bu tırnaklar sayesinde, öğrenciler karnelerini kolaylıkla föye yerleştirebilir.

Nasıl Teslim Alabiliriz?

Kesim sonrası paketleme işlemine geçilir. Karne föyleri, sağlam ve dış etkenlere karşı dayanıklı biçimde paketlenir. Paketleme sonrası, sizlere teslim edilmek üzere yola çıkar. Sizde baskılı karne föyü için bizimle iletişime geçebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Unutmayın bu süreç 7 günü bulabilir. Karne gününden 2 hafta önce sipariş oluşturmanızı öneriyoruz. J

Nano Matbaa ve Reklamcılık olarak, sektörümüzde uzun yıllardır hizmet sunmaktayız. Sunulan hizmetlerimizin en başında sizin memnuniyetiniz vardır. Özellikle işinde uzman ve kaliteli bir tabelacı arıyorsanız, ilgili linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.