İstanbul bölgesinde tabelacı olarak hizmet sağlamaktayız. Bunun dışında alanımız reklam sektörü olduğu için çeşitli hizmetlerimiz mevcuttur. Sizde bölgenize en yakın tabelacıyı arıyorsanız ve bizimle karşılaştıysanız artık hizmet alabilirsiniz demektir. Nano Matbaa ve Reklamcılık olarak, sektörde 14 yıldır hizmet sağlamaktayız. Bununla birlikte, edindiğimiz tecrübe ve zamanla oluşan deneyimli ekip arkadaşlarımızla hizmet sağlamaktayız.

İstanbul bölgesinde tabela hizmeti sağlayan birçok firma bulunmaktadır.  Bu firmalar arasında kaliteli hizmet sağlayanı bulmak ve sürekli hizmet almak oldukça zordur. Biz Nano Reklamcılık olarak, hizmetlerimizde garanti sağlıyoruz ve süreklilik amacıyla çalışmalarımız gerçekleştiriyoruz. Müşteri bağlılığımız ve kaliteli işçiliğimiz sayesinde 14 yıldır birlikte çalıştığımız birçok firma bulunmaktadır. Sizlerde matbaa, tabela ve dijital baskı alanlarında hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.

İstanbul’da bulunan tabela ve dijital baskı imalatımızla, sizlere hızlı bir şekilde hizmet sağlıyoruz. Nano Reklamcılık ailesi olarak, her zaman söylediğimiz bir söz vardır; “Bahane değil, çözüm üretiyoruz!”. Proje ve çalışmalarımızda amacımız müşterimizi memnun etmek ve ömürlük bir hizmet sunmak oldu. Bununla birlikte, bizlere gelen istekleri alanımız dışına olsa bile geri çevirmiyoruz ve çözüm odaklı çalışmalar sunuyoruz.

Tabela Teklifi İçin İletişim Bilgilerimiz

İstanbul Tabelacı Hizmetleri

Tabelacılar, sadece tabela üretimiyle sınırlı kalmazlar. Tabela dışında, dijital baskı ve uygulama alanında da hizmetler sunmaktadır. Nano Matbaa ve Reklamcılık ailesi olarak, bir firmanın A’dan Z’ye her ihtiyacını karşılayacak üretim tesisimizle hizmet sunmaktayız. Bu şekilde bizimle çalışan firmaların, proje ve işleri tek elden teslim edilmektedir. İşlerin farklı firmalarda parçalanması, işlerin takibi ve teslimat süresi açısından bizimle çalışan firmalar avantajlı olmaktadırlar.

İstanbul tabelacı aramanızda karşınıza çıkmamız size sunacağımız kaliteli ve garantili hizmetin tanıtımıdır. Bizimle iletişime geçerek, projeniz için uygun malzeme seçimi, fiyat çalışması ve üretim süreci hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin için sunduğumuz hizmetleri web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. İncelemenizde yetersiz bulduğunuz konuları bizimle iletişime geçerek tamamlayabilirsiniz.

Tabelacı Hizmetleri

Tabelacı olarak, özel üretiminden seri üretime kadar tabela hizmeti sunmaktayız. Aşağıda belirttiğim tabela hizmetleri dışında, özel projeleriniz olabilir. Bunun için karşılıklı fikir alışverişinde bulunmamız gerekmektedir. Projeniz için en iyi kalite ve performans ürünün bulmamız için sizleri ofisimize davet ediyoruz. Özel projeleriniz dışında, sektörde sıkça tercih edilen tabela hizmetlerimiz;

  • Krom paslanmaz tabela
  • Vinil germe tabela
  • Kompozit oyma tabela
  • Kutu harf tabela
  • Çatı tabelası
  • Totem tabela
  • Apartman tabelası
  • Ofis yönlendirmeleri

Yukarıda sunmuş olduğumuz hizmetler, sıkça tercih edilen ve ortalama üretim süresi 7 iş günü olan ürünlerdir. Yukarıda verilen hizmetlerin detayına sitemizden ulaşabilir veya iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul tabelacı olarak sizlere hizmet sunmak için can atıyoruz. Projenizi bize teslim etmeseniz bile fikir alışverişi ve bir çay için mutlaka bekleriz.