Fuarlar, kurumların kendini ifade etmesi için pek çok müşterinin uğrak noktası olan bir yer. Bundan dolayı fuar günlerinde tercih edilen ürünler bilinmeli.

Fuar, geçici olarak kurulan alanlar. Fuarda firmalar, kendi reklamlarını yaparak yükselmeye çalışır ve daha çok kitleye ulaşma imkanını elinde bulundurur. Firmalar, bu imkanı en iyi şekilde değerlendirmeli. Çünkü fuarlar, bolca müşteri alan bir nokta. Bundan dolayı firmalar, elinden gelen en iyi çabayı en iyi reklamlarla göstermeli. Fuar günlerinde tercih edilebilecek pek çok reklam ürünü karşımıza çıkıyor. Bunlardan bazılarını açıklamak gerekir.

Fuar Günlerinde Tercih Edilen Ürünler

Fuarda kullanılması mümkün olan ürünlerden birisi mesch branda baskı olmakta. Mesch branda baskı, taşınabilir ve asılabilir yapısı sebebiyle istenen her noktada kullanılabilir bir ürün. Müşterinin isteğine bağlı en uygun boyutta üretilen bu ürün, delikli bir yapıda bulunmasına rağmen en iyi renk kalitesine sahip ürünlerden birisi. Ürünün delikli olması, rüzgara karşı daha dayanıklı olması anlamına geliyor.

Mesch branda baskının yanı sıra fuar günlerinde tercih edilen ürünler arasında karşımıza vinil branda baskı da çıkıyor. Genellikle uzun ve ince bir yapıda bulunan bu ürünler, yatay şekilde konumlandırılıyor. Ölçü ve tasarım, müşterinin isteğine göre belirleniyor. Avrupa menşei ürün üzerine baskı yapıldığı için solmama garantisi sağlanıyor.

fuar günlerinde tercih edilen ürünler

Fuarda kullanımı uygun olan bir diğer ürün yelken bayrak olarak açıklanabilir. Yelken bayraklar, dikey bir şekilde yerleştirilen ve dubası sayesinde devrilmeyen ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Kurumsal müşteri, tasarımın ve boyutun yanı sıra aynı zamanda duba stilini de seçerek özelleştirilebilir bir ürüne sahip oluyor. Kolay taşınabilir yapısı sayesinde her yere götürülebiliyor.

Fuarların vazgeçilmez ürünleri arasında bizlerin karşısına çıkan bir diğer ürün olan roll up, dikey bir şekilde bulunmakla beraber yuvarlanıp katlanabilir ve taşıma çantası sayesinde hafif bir şekilde taşınabilir bir model. Bu model sayesinde gündüz hızlı bir şekilde kurulan ürünün akşam kaldırılması da pratik oluyor.

Fuar günlerinde tercih edilen ürünler dendiğinde akla gelen bir diğer şey X banner olarak bizlerle buluşuyor. X banner, roll up yapısına oldukça benzese de yapısı gereği daha farklı bir şekilde görünüyor. Yani ürünün kendine özgü bir tasarımı bulunuyor. Avrupa branda üzerinde baskı uygulanan bu ürün için ücretsiz grafik desteği sağlanırken 24 saat içerisinde teslimat süresi de bulunmakta. Hızlı ve kolay kurulumun yanı sıra ürünün taşıma çantası da mevcut.

Fuarlarda kullanıma uygun bir ürün olarak ofis masa bayrağını gösterebiliriz. Özellikle fuar tezgahlarında tezgahın üzerinde durarak güzel bir görünüm oluşturan bu bayraklar, etkili bir tasarım ile müşterilerin de ilgi odağı haline gelebilir. Bunun yanı sıra reklam dubaları da fuarlarda tezgahın yanına koymak için tercih edilebilecek bir diğer ürün. Dubaların sağladığı avantajlardan birisi yoldan geçen bir müşterinin tezgah hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasına imkan tanımak.

Fuar günlerinde tercih edilen ürünler arasında sizlere kare tanıtım standından da bahsetmek istiyoruz. Kare tanıtım standı, tezgah yerine daha küçük bir masa tercih etmek isteyenlerin kullanabileceği bir model. Bu masanın altında reklam yer alıyor. Bu sayede müşterilerin ilgisi çekilebiliyor. Genellikle daha küçük olaylar için bu stand fuar alanlarında kendine yer edinmekte. Buna ek olarak oval tanıtım standı da tercih edilen bir diğer ürün oluyor. Bu ürün, oval olduğu için yanlardan bakıldığında kolaylıkla okunabilir. Reklam sektöründe tabelacı olarak verdiğimiz diğer hizmetleri ilgili linkten inceleyebilirsiniz.