Kurumsal firmaların masalarında, ofis masa bayrağı bulunması gereken bir üründür. 2’li ve 3’lü olarak satılmaktadır. En çok tercih edilen ürünümüz 2’li ofis masa bayrağıdır. 2’li olarak tercih edilir ve bir bayrak sabit olarak Türk Bayrağı’na ayrılır. Diğer bayrak, firma veya kurum logosu olarak kullanılır.

Baskı ve sipariş adetinde bir sınırlama yoktur. Dilediğiniz adette sipariş verebilirsiniz. Ürünümüz alışımdan yapıldığı için oldukça sağlamdır ve döküm olarak üretildiği için ömürlük kullanıma sahiptir. Tek renk gümüş rengi olarak üretilmektedir.

Kurulumu oldukça basittir. Siparişiniz sizlere ulaştıktan sonra, demirleri yuvaya oturtmanız gerekmektedir. Ardından bayrakları yerleştirebilirsiniz. Bu şekilde kurulumu tamamlanır ve masanıza konumlandırabilirsiniz.

Masa Bayrak Fiyatları

Masa bayrak fiyatları için adet önemlidir. Yüksek adetli alımlarda, uygun fiyatlar sunulmaktadır. Tekli alımlarda ürünlerimiz daha maliyetli olmaktadır. Masa bayrak fiyatımız 35TL ile 120TL arasında farklılık göstermektedir. Daha net fiyat bilgisi için mutlaka iletişime geçin ve fiyat teklifinizi isteyiniz.

Net fiyat için sipariş adeti ve ofis masa bayrağının kaçlı olacağını belirtmelisiniz.