Yeni kurulan işletmeler dükkan tabela örnekleri için aramalar yapmaktadır. Bunula birlikte, işletmesi için tabela modelini seçmektedir. Eğer işletmenizi yeni açtıysanız ve tabela modeli için bir örnek arıyorsanız size yardımcı olacağız. Bunun için sizin istekleriniz ve en önemlisi bütçeniz ön plandadır. Öncelikle kaliteli tabela ve işçiliğinden bahsedelim. Tabela sektöründe birçok malzeme çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlilikle birlikte, tabelacılarının ustalığına bağlı olarak farklı modeller oluşmaktadır. Karşınıza yüzlerce model sunulsa da, önemli olan sizin isteğiniz ve hangi modelin işletmenizi yansıttığıdır. Örneğin, bir market işletmecisiniz ve tabela için Gold Paslanmaz Harfler tercih ettiniz. Bu inanılmaz bir hatadır, insanlar sizi ilk gördüğünde bir kuyumcu sanabilir ve tabelanın amacından çıkmış olursunuz. Bunun için tabelacınızın sizi yönlendirmesi gerekmektedir. Bazı tabela çeşitleri gözünüze şık gelse bile, sizi ifade etmediği zaman amacı dışında kullanılmış olur. İşletmeme uygun tabelayı nasıl seçebilirim? Öncelikle bütçeniz çok önemlidir. Eğer uygun maliyetli bir tabela arıyorsanız seçeneğiniz oldukça azdır. Fakat ben yatırım yapacağım ve işletmem çok fazla dikkat çeksin diyorsanız çeşitli seçenekleri size sunabiliriz.

Bütçe belirlendikten sonra, hizmet vermiş olduğunuz sektöre göre modeller oluşturulur. Genel olarak her sektöre uygun harf malzememiz pleksidir. Pleksi kutu harfler, istenilen renkte ve şekilde uygulanabildiği için sıkça tercih edilmektedir.  Bazı sektörlerle birleşmiş malzemeler bulunmaktadır. Yukarıda belirttiğim gibi Gold Paslanmaz harfler, sıkça kuyumculuk sektöründe tercih edilmektedir. Bunun başlıca sebebi, malzemenin altın renginde olmasıdır. Buda kuyumcuların işi olduğu için sektörel olarak sıkça tercih edilen malzemeler bulunmaktadır. Bunu belirttiğimiz için Gold Paslanmaz harfleri kesinlikle kullanmazsınız demiyoruz, tamamen sizin zevkinize kalmış bir seçenektirJ

Dükkan tabela örnekleri için görsellerimiz inceleyebilir ve malzemelerin nasıl durduğu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer bütçeniz uygunsa bizim önerimiz, kutu harfler ve ışıklı olmasıdır. Bu şekilde daha şık ve göz alıcı bir tabela sahibi olabilirsiniz. İşletmelerin tabela değerleri vardır ve imkanı kullanmak tamamen sizin elinizdedir. Tabelanız dikkat çekici ve kaliteli olması, müşterileriniz dikkatini çekecektir. Şimdi size tabela örnekleri ve detaylarını belirtelim.

Krom Paslanmaz Tabela Örnekleri

Krom harfler 901 paslanmaz malzemeden imal edilmektedir. Tercihe göre kabartmalı veya yaprak kesim olarak tabelalara uygulanmaktadır. Krom harflerin ışıklandırılması en direk olarak yapılır. Görseller göreceğiniz gibi ışıklı harfler zeminden 5CM uzaktadır. Bu şekilde daha soft ve şık bir görüntü oluşmaktadır. Krom paslanmaz tabela için 3 farklı renk seçeneği mevcuttur. Gold, silver ve rose olarak seçeneklerimiz vardır. Bu seçenekler arasında en çok Gold ürünümüz tercih edilmektedir. Ufak bir detay verelim… Malzeme aynalı özelliğe sahip olduğu için akşam saatlerinde okunabilirliği azalmaktadır. Tepeden veya ön taraftan yapılan bir aydınlatma ile bu sorun ortadan kalkmaktadır.

Fileli Krom Paslanmaz Tabela

Fileli ve normal Krom Paslanmaz harflerimiz arasında ufak bir fark bulunmaktadır. Bu fark ile yukarıda belirttiğim okunabilirlik problemi ortadan kalkmaktadır. Fileli krom paslanmaz harflerde, ön yüz pleksi yan bantlar krom paslanmaz olarak üretilmektedir. Yan bantlar 3 renk seçeneği ile sınırlıyken, ön yüz plekside renk sınırı bulunmamaktadır. Bu harfler, normal kutu harf mantığında üretilmektedir ve içerisinde LED ışıklar bulunmaktadır. LED ışıklar sayesinde, akşam saatlerinde bile okunabilir ve dikkat çekici olmaktadır.

Yan Bant Krom Paslanmaz Fileli Tabela

Pleksi Tabela Işıklı ve Işıksız

Pleksi tabelalar tercihe göre yan bantları alüminyumdan veya tamamen pleksiden üretilmektedir. İkisi arasındaki tek fark okunabilirliktir. Yan bantları alüminyum olan harfler sadece ön yüzüne ışık yaydığı için net ve kaliteli bir görüntü sunmaktadır. Yan bantları pleksi olan harfler, daha soft ve yaygın bir görüntü oluşturmaktadır. İkisi de kaliteli ve canlı bir görüntü oluşturmaktadır. Burada seçim tamamen zevkinize kalmaktadır. Pleksi harfler, piyasada sıkça tercih edilen ve üretim süreci diğer harflere göre daha hızlı olan bir üründür. Fiyat olarak %10 daha uygun diyebiliriz.

Kompozit Oyma Tabela Örnekleri

Kompozit oyma tabelalar, bütçesi kısıtlı fakat kaliteli tabela isteyenler için oldukça uygundur. Kompozit malzeme, yapılan çalışmaya göre oyulur. Oyulan bölgelere, istenilen pleksiler içten yapıştırılır. Tercihe göre ışıklı veya ışıksız olarak kullanılabilir. Diğer dükkan tabela örneklerine göre oldukça uygun fiyatlıdır.

Vinil Germe Tabela (En Ucuz Tabela)

Eğer cepheniz çok büyükse bütçeniz kısıtlıysa, fiyat-performans tabelası olan vinil germe tabela sizin işinizi görecektir. Eğer kurumsal bir işletme değilseniz veya idareten bir tabela bulundurmak istiyorsanız vinil germe tabela tercih edebilirsiniz. 440GR Avrupa Brandaya basılır ve demir kasaya gerilerek hazır hale getirilir. Tercihe göre ışıklı veya ışıksız olarak üretilmektedir. Vinil germe tabelayı bakkal, manav gibi dükkanlar tercih etmektedir.

Yukarıda bulunan tabela örnekleri sektörde sıkça tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünler dışında özel ve mimari tabela tasarımları tercih edebilirsiniz. Biz Nano Reklamcılık olarak A’dan Z’ye hizmet sunmaktayız. Tabela ve diğer reklam ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizin için en yakın tabelacı olacağız.