Kurumsal alanda oldukça kullanışlı olan ürünler arasında display reklam ürünleri yer alıyor. Display reklam ürünlerinin bilinmesi gerekir.

Reklam yapmak adına pek çok seçenek insanların karşısına çıkıyor. Bu seçeneklerden birisi de display reklam grubu olarak kurumsal müşterilerin yanında bulunuyor. Firmalar, çeşitli reklamlar yapmak adına bu ürünlerden yararlanıp pazarlamada etkili bir rol oynayabiliyor. Neyse, lafı daha fazla uzatmadan display reklam ürünleri hakkında sizlere bilgiler vermeye başlayalım.

Display Reklam Nedir?

Display reklam grubu, reklam yapma amaçlı küçük çapta çalışmalara verilen projeler. Daha çok geçici olarak kullanılan bu reklamlar, duruma göre uzun süreli de yer alabilir. Örneğin bir kampanya düzenlendiğinde bu tür bir reklam ürünlerinden yararlanılabiliyor. Bu sayede müşteriler, en iyi fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmış oluyor.

Display Reklam Ürünleri

Roll Up

Roll up, daha çok iç mekanlarda kullanılması uygun olan bir ürün. Oldukça sade ve yer kaplamayan bir ürün olan roll up, katlanabilir yapısıyla öne çıkıyor. Bu özelliği sayesinde ürün, istenilen noktaya taşınarak oradan hizmet verilebiliyor. Taşınabilir yapısının yanı sıra ürün ile birlikte taşınabilir bir çanta sağlanıyor. Özellikle fuarda bu ürün kullanıldığında çanta ile beraber ürün yerleştirilip daha sonra kaldırılabiliyor. Mağazaların ve kurumların iç mekanlarında kullanımı mümkün olan bu ürün aynı zamanda ödül töreni, düğün salonu ve binaların giriş kısımlarına da yerleştirilebilir.

Roll up, daha çok iç mekanlarda kullanılmak için veya güneşli havalarda açık hava etkinliklerinde yer verilmesi adına uygun bir ürün olmakta. Sarmalı bir sistem bulunan bu ürün, yavaş bir şekilde açılıp yerleştirilir. Ayrıca ürünün devrilmemesi için ayakları da bulunur.

display reklam ürünleri

Kare Tanıtım Standı

Alanında uzman bir ürün olan kare tanıtım standı, display reklam ürünleri arasında kendine yer bulmuş durumda. Dışarıda gezerken bu şekilde standlarla karşılaşmışsınızdır. Bu standlar ya anket yapar ya bağış toplar ya da reklam yapabilir. Bu tür standlara kare tanıtım standı adı veriliyor. Kare tanıtım standının üst kısmında masa alt kısmında ise reklam yer alır. Bu şekilde çevredeki bireylerin ilgisinin çekilmesi sağlanır.

Ürünün sunduğu avantajlardan birisi toplanabilir ve yerleştirilebilir olması. Bunun için ürüne özel geliştirilen bir çanta da bulunuyor. Firma müşterileri, ürünü istediği zaman kurup kaldırabilir ve istediği yere taşıyabilir.

display reklam ürünleri
Kare Tanıtım Standı

X Banner

Kurumsal alanda sıklıkla kullanılan bir diğer ürün X banner olarak yer almakta. X banner, roll up ürününe göre daha sade bir ürün olarak yer alıyor. Bu ürünün amacı da roll up gibi dikey bir şekilde yerleştirme uygulamak. Hızlı ve kolay bir şekilde kurulumun mümkün olduğu bu üründe en iyi baskı kalitesiyle reklam yapılıyor. Avrupa brandanın kullanıldığı üründe taşıma çantasının da hediye edildiğini ifade edelim. Katlanabilir yapısı sayesinde ürün, taşıma çantasına eklenip sonradan tekrardan kullanılabiliyor.

Ücretsiz grafik tasarım desteği ve 1 gün teslimat süresi ile hemen teslim edilen X banner, bu özelliği sayesinde çeşitli etkinliklerde kullanılan bir ürün olarak bizlerin karşısına çıkan bir model.

fuar günlerinde tercih edilen ürünler
X-Banner

Oval Tanıtım Standı

Kare tanıtım standına oldukça benzeyen ve display reklam ürünleri arasında yer alan bu ürün, oval bir şekilde yer aldığı için bu adı almış durumda. Kare tanıtım standardı ile aynı özellikleri taşıyor. Tek fark oval bir yapıda bulunması. Ürünün oval olması insanların yanlardan da reklamı daha iyi görmelerini sağlar. Bu da tanıtım standının ilgi çekme oranını bir miktar daha yükseltme olanağına sahip bir olay.

display reklam ürünleri
Oval Tanıtım Standı