Nano Reklamcılık olarak 14 yıllık tecrübemizle, dijital baskı ve uygulama alanında hizmet sunmaktayız. Sizlere daha iyi hizmet vermek için, üretim tesisimizi sürekli yeniliyoruz. Dijital baskıda, baskı kalitesi için en kaliteli boya sistemlerini kullanmaktayız. Baskılarımızda solmama garantisi olup, uygulamalar tarafımıza aittir.

Dijital baskı merkezi, işletmelerin reklam ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Dijital baskılar, işletmelerin camlarına veya uygulamaya müsait her zemine uygulanabilir. Bu ürünler, one way ve folyo olarak bilinmektedir. Bunların dışında, buzlu folyoya da baskı yapılmaktadır. Buzlu folyo, kurumsal alanlarda sıkça tercih edilmektedir. Baskılı veya baskısız olarak uygulanmaktadır. Folyolarda, işletmenizin reklamı bulunmalıdır. Bu tasarım, grafik ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Hazırda tasarımınızın bulunması, üretim sürecini hızlandırmaktadır.

Dijital Baskıda Neler Üretilir?

Dijital baskı makinesinde, aklınıza gelebilecek her ürünün baskısı yapılmaktadır. Sadece makineye uygun olması yeterlidir. Sektörümüzde sıkça tercih edilen ürünlerden bahsedelim. Folyo veya kendinden yapışkanlı olarak bilinen ürünümüz, sektörde sıkça tercih edilmektedir. İşletmelerin camlarına yapıştırılması uygundur. Burada bulunan reklamlarınız sayesinde, müşterilinize hızlı bir tanıtım yapabilirsiniz.

One way baskı, genellikle dış cephede kullanılmaktadır. Geniş cepheli işletmeler, bu cepheyi reklam alanı olarak kullanmak ister. One way, delikli folyo olarak bilinmektedir. Delikli yapısı sayesinde, içeriden dışarıyı rahatlıkla göstermektedir. Fakat dışarıdan içeriyi göstermektedir. Bu yapısıyla güneş ışınlarını da büyük oranda azaltmaktadır.

Buzlu folyolar, kurumsal alanda tercih edilmektedir. Kurum içerisinde, camlı görüntüyü buğulamak için kullanılır. Bu şekilde, kişisel alan oluşturulur ve çalışanların daha rahat vakit geçirmesi sağlanır. Kumlama olarak da piyasada bulunmaktadır. Buzlu folyoya, dijital baskı makinesi sayesinde kolaylık baskı yapılabilir.

Dijital Baskı Maliyetleri Nedir?

Dijital baskı maliyeti m2 bazında hesaplanır. Bu fiyatlama sadece baskı için geçerlidir. Bunun dışında fiyatı etkileyecek birkaç durum vardır. Bu durumlar nelerdir? Bu durumlar, montaj yapılacak alandır. Eğer dış cepheye uygulama yapılacaksa, mutlaka vinç desteği lazım olacaktır. Bu durumda, vinç ücreti ek ücret olarak yansıtılacaktır. Bunun dışında, m2 alanı çok büyükse farklı fiyatlandırmalar yapılır. Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için mutlaka iletişime geçiniz.

Dijital baskı ürünlerinde, malzeme seçimine göre fiyat değişebilir. Folyo ve one way aynı ürün grubundadır. Bundan dolayı baskı fiyatları birbirlerine yakındır. Kumlama folyosunda ise baskı maliyeti farklıdır. Bunun hesaplanması için m2 olarak ölçüm yapılmalıdır.

Dijital baskı alanında profesyonel bir hizmet almak ister misiniz? Şimdi bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alınız. Dijital baskı ürünlerimiz için linke tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.