Dijital baskı fiyatları, kullanılan malzemeden tutun boyanın kalitesine kadar fiyat farkları oluşturacak bir hesaplamadır. Fason dijital baskı merkezleri, hızlı ürün teslimatı için baskı kalitesini düşürerek alıcılara kalitesiz fakat uygun fiyatlarda hizmet sunmaktadır. Hizmet alan kişiler bunun farkındadırlar ve uygun fiyat için kaliteli baskıdan feragat ederler. Nano Reklamcılık olarak dijital baskı hizmetlerimizde minimum 4PASS baskı kalitesi ve Avrupa Menşei malzeme garantisi sunmaktayız. Sunulan hizmetimizde boya garantisi olup dış mekan baskı çalışmalarında 3 yıla varan solmama garantisi vermekteyiz. Nano Reklamcılık olarak, kaliteden değil hızdan ödün veriyoruz. Sizde kaliteli dijital baskı hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İster 1M² ister 1.000M². Dijital baskıda sunduğumuz hizmetler ve fiyatlarını aşağıda bulunan tabloda inceleyebilirsiniz. Yüksek metrajlı işleriniz için bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Aşağıda bulunan fiyat listesi, dijital baskı için geçerlidir ve uygulamalı işlerde fiyat farkı oluşmaktadır.

DİJİTAL BASKI M2 FİYAT LİSTEMİZ M² Fiyat
440gr AVRUPA VİNİL BRANDA BASKI45TL
AVRUPA MENŞEİ FOLYO BASKI50TL
AVRUPA MENŞEİ ONE WAY VISION BASKI55TL
AFİŞ BASKI40TL
Dijital Baskı Fiyatları

440 GR Avrupa Vinil Branda Baskı Fiyatları

Vinil brandaların bir çok çeşidi mevcuttur. Sektörde Çin ve Avrupa malzeme olarak ikiye ayrılır. Avrupa malzeme daha kaliteli olup dış mekanlarda uzun süreli dayanabilen malzemedir. 3 Farklı GR. seçeneği mevcuttur, sektörde 440 GR. tercih edilmektedir. Vinil branda baskı fiyatı malzeme kalitesine göre farklılık göstermektedir. Avrupa Vinil Branda baskı fiyatı 45TL’dir. M² hesaplamak için iki köşenin ölçüsünü çarpmalısınız. Çıkan sonuç size m² tutarını gösterecektir.

Folyo Dijital Baskı Fiyatları

Folyo malzemesi reklamcılık sektöründe sıkça tercih edilmektedir. İç ve dış mekanlarda kullanılan bu malzemede kalite ve baskı farkları oluşmaktadır. Folyo dijital baskı fiyatları, kullanılan makine, boya ve malzeme kalitesine göre farklılık göstermektedir. İç mekan dijital baskı makinesinde basılan folyolar, dış mekanda fazla dayanamaz ve solma süreleri oldukça kısadır. Dış mekanda kullanılacak folyolar, dış mekan dijital baskı makinesinde basılmalıdır. Nano Reklamcılık olarak, Unifol marka folyo tercih etmekteyiz. Müşterilerimize kaliteli ve ömürlük çalışmalar için kalitemizden ödün vermiyoruz. 4PASS baskı kalitesinde baskılarımızı gerçekleştiriyoruz ve 3 yıla varan solmama garantisi sunuyoruz. Folyo baskı m² fiyatımız 50TL’dir.

One Way Delikli Folyo Baskı Fiyatları

One Way Vision ile Folyo arasında ufak bir fark mevcuttur. One way malzemesi, içeriden bakıldığı zaman dışarıyı göstermektedir ve gün ışığını %70 oranında kesmektedir. Özellikle cephelere uygulanan One Way Vision, Folyo malzemesine göre daha kullanışlıdır. Folyo uygulanan yere kesinlikle ışık girmez ve nerede bakılırsa bakılsın diğer tarafı göstermez. One Way Vision cephe reklamları için vazgeçilmez bir üründür. One Way Vision baskı fiyatı 55TL’dir.

Yukarıda bulunan fiyatlar 1-20M² arası için belirlenmiş olup, yüksek metrajlı baskılarda fiyat teklifimizi almanızı öneriyoruz.