Standart özelliklere sahip bir cepli dosya 1000 adeti 2300 lira olacak şekildedir. Standart cepli dosyanın ağırlısı ise 350gr. Mat kuşe kağıt, 4 renkli kaliteli renk baskı, 22×31 boyutundadır.  En çok tercih edilen ürün standart cepli dosyadır. Burada dikkat edilmesi gereken şey 1000 adet üzerinden fiyatlandırmanın yapılmış olmasıdır. Cepli dosya fiyatları standart ebatlar içindir.

Cepli Sunum Dosyası Nedir?

Gerek firma toplantıları olsun gerekse de firma tanıtımları olsun, gerekli belgelerin içerisine konulduğu, özel bir cep bölümü olan, genelde firma logosu baskısı olan kalın gramajlı kâğıttan oluşan dosyalardır. Firma tanıtımlarında ve toplantılarında pratiklik katar. Sunumu yapılacak belgeler içerisine yerleştirilerek gerekli yerlere verilir. Cepli dosya ile sunumlar daha iyi ve başarılı olur. Bu noktada cepli sunum dosyası ölçüleri farklılık gösterir.

Cepli Dosya Çeşitleri Nelerdir?

Cepli dosya çeşitleri genelde standart ebatlarda olmaktadır. Standart bir cep dosya 22×31 boyutlarındadır. Çeşitlendirmeler talep eden firmanın tercihlerine göre değişmektedir. A4, A5 ve üzeri boyutlarında da cepli dosyalar oluşturulmaktadır. Karton veya daha ağır gramajlı kağıtlardan yapılmaktadır. Cepli dosya çeşitleri müşteri firma isteğine göre de şekillenebilmektedir. Talebe uygun olarak farklı ölçülerde ve firma logosuna sahip bir dosya modeline sahip olabilirsiniz.

Cepli Dosya Fiyatları Ne Kadar?

22X31 boyutlarında standart bir cepli dosyanın 1000 adeti 2300 liradır. Bu fiyat standart cepli dosyanın 1000 adeti için geçerlidir. İstenilen özelliklere göre fiyat değişebilir. Cepli dosyalar belge teslimi, belge sunumu veya firma reklamı için kullanılan pratik özellikle kreatif ürünlerdir. Bu cepli dosya fiyatları 1000 adet üzerinden sabit ve uygundur.

Cepli Dosya Baskı Fiyatları Ne Kadar?

Profesyonel anlamda baskısı yapılan cepli dosyaların 1000 adeti 2300 liradır. Burada bahsi geçen cepli dosya standart özelliklere sahiptir. Boyutu 22×31 şeklindedir. 350 gr ağırlığındadır. Ağırlığında mat kuşe kağıttan yapılır. En fazla tercih edilen cepli dosya çeşididir. Bu fiyat standart cepli dosya için geçerli olduğunu unutmayınız. Fiyat konusunda dikkat etmeniz gereken adet sayısı ve ürün kalitesidir. Bu noktada cepli dosya baskı fiyatları için birim fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

Cepli Karton Dosya Fiyatları Ne?

Sunum ve toplantılarda büyük bir pratiklik sağlayan cepli karton dosyaların standart olanları 1000 adet olacak şekilde 2300 liradır. Fiyatlandırma standart türde olan cepli dosyalar içindir. Standart cepli karton dosyalar en fazla tercih edilen üründür. Fiyat olarak uygun olması ve kullanışlı olması nedeniyle çokça tercih edilmektedir. Karton özelliği sayesinde belgeler dosya içinde zarar görmez.

Şimdi Teklif Alın!

Cepli Dosya Fiyatları Ankara’da Ne Kadar?

Cepli dosya fiyatları standart olanlar için Ankara’da ve Türkiye’nin her yerinde 1000 adeti 2300 liradır. Üretim standart ve kalitelidir. Her şehirden sipariş alınabilir. Fiyatlar her şehir için aynıdır. Standart bir cepli dosya 21×31 boyutunda ve 350 gram ağırlığında olacak şekilde üretilir. Ürünler müşterilerin isteğine göre kişiselleştirilebilir.  Ankara ve birçok ilden sipariş verilebilir.

A4 Cepli Dosya Fiyatları Ne?

Cepli dosyaların standart boyutu A4 ebadındadır. Standart cepli dosyanın 1000 adeti 2300 lira olacak şekilde ücretlendirilir. Kaliteli kağıttan yapılan ve standart olarak üretilen bu cepli dosyalar için fiyat 1000 adet üzerindendir. Cepli dosyalar sunum, tanıtım toplantı veya firma reklamı gibi amaçlar için en çok kullanılan ürünüdür.A4  boyutu birçok belge için uygun olduğundan cepli dosyalarda genel olarak A4 boyutunda üretilir. A4 cepli dosya fiyatları oldukça uygun olması nedeniyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Kapaklı Cepli Dosya Fiyatları Ne Kadar?

Kapaklı cepli dosyaların standart şekilde üretimi yapılanları 1000 adeti 2300 liradır. Kapaklı olması nedeniyle belgelerin güvenli ve zarar görmeden teslim edilmesinde oldukça çok kullanılır. Ağır gramajlı kağıttan üretilen cepli dosyaların kapakları içindeki belgeyi korur. Gizli ve görünmemesi gereken belgeleri gizler. Kapaklı cepli dosya bu yüzden oldukça kullanışlıdır.

A4 Cepli Dosya Ölçüleri Ne Kadar?

Bir A4 boyutu 21×29 ebadındadır. A4 cepli dosyalar standart olarak 21×31 olacak şekildedir. A4 boyutundaki belge ve kağıtlar rahatlıkla cepli dosya içine yerleştirilebilir. Bu ebatlar standarttır. A4 ve kağıtları için en uygunu olan ebatlar bu şekildedir. Cep kısmına rahatlıkla yerleştirilebilir. Bu noktada en kullanışlı dosya türüdür.

Cepli Dosya Ölçüleri Nedir?

Cepli dosya ölçüleri standart olarak 21×31 boyutundadır. Bu ebat A4 kağıdına göre hazırlanmıştır. Kullanılan belgelerin birçoğu A4 boyutunda olduğu için A4  ebadı standart ölçü olarak kabul edilmiştir. Bu yüzden de standart cepli dosyalar en sık kullanılan ve tercih edilen ürünlerdir. Bu ölçüler standart cepli dosyalar için geçerlidir.

Cepli Dosya Bıçak İzi Nedir?

Cepli dosyalar lazer ile kesilerek oluşturulur. Bıçak izi ise vektörel çizimlerde baskı öncesi kesilecek bölgenin işaretlenmesidir. Bu şekilde kesim ve baskı hatası en aza indirilir. Herhangi bir üretim hatasını engeller. Sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Birçok matbaa kesim ve basım işleminde kullanılan bir yöntemdir. En iyi baskı yöntemlerinden biridir.

Cepli Dosya Fiyatları Genel Ne Kadar?

Cepli dosya fiyatları genel olarak 1000 adet üzerinden hesaplanır. Standart özelliklere sahip 1000 adet cepli dosya ise 2300 liradır. Burada dikkat edilmesi gereken basım miktarı ile fiyat arasındaki orantıdır. Ayrıca basımı yapılan dosyanın kalitesine ve kullanılan malzemeye de dikkat edilmesi gerekir. Fiyat karşılaştırması bu bilgiler doğrultusunda yapılmalıdır.

Cepli Dosya Tasarımları Nasıldır?

Cepli dosya tasarımları müşteri firmanın isteği üretimi yapan matbaanın tavsiyeleri sonucu ortaya çıkar. Genel olarak boyut noktasında standarttır. İçerisinde bir adet cep ve kapağı olan kalın kağıttan üretilen dosyalardır. Renk ve tasarım noktasında ise müşteri firma talebine göre hareket edilmektedir.

Baskılı Cepli Dosya Nedir?

Baskılı cepli dosya firmaların belge ve bilgi sunumunda, ürün tanıtımı esnasında bilgilendirme dosyası oluşturma gibi işlerde en çok kullandığı kalın kağıttan üretilen standart olarak A4 boyutunda olan cepli kapaklı bir dosya çeşididir. Hafif ve kullanışlı olması nedeniyle birçok firmanın tercih ettiği bir üründür.

Baskılı Cepli Dosya Fiyatları Ne Kadar?

Cepli dosyalar matbaa ortamında baskı yapılarak üretilir. Standart ebatlarda kalın kağıt kesilir. Müşteri firmanın isteği doğrultusunda baskı yapılır. Standart olarak üretilen bir cepli dosyanın 1000 adeti 2300 lira olacak şekilde fiyatlandırılmaktadır. Baskılı cepli dosya fiyatları için talep edilen alım kapasitesine göre bilgi alabilirsiniz.

1000 Adet Cepli Dosya Fiyatı Ne Kadar?

Standart özelliklere sahip 1000 adet cepli dosya fiyatı 2300 lira olacak şekildedir. Standart özelliklere sahip bir cepli dosya 350 gram ağırlığında 21×31 boyutunda, 4 farklı kaliteli renk baskısı ve ağır gramajlı kağıttan üretilmektedir. Standart ve kaliteli olması nedeniyle en çok tercih edilen dosya türüdür. Müşteri firmanın isteğine göre değişiklikler de yapılabilmektedir.

Baskılı Cepli Dosya Almak İstiyorum, Fiyatları Ne Kadar?

Standart bir cepli dosyanın 1000 adeti 2300 liradır.  Cepli dosya siparişleri toplu şekilde alınır. 250, 500 ve 1000 adet olacak şekilde sipariş paketleri vardır. En uygunu ise 1000 adet baskılı cepli dosya adet sipariş olacaktır. Her bir dosyanın maliyeti böylece düşer ve daha uyguna cepli dosya alma imkanı olur. Cepli dosyalar, bilgi ve belge sunumunu daha iyi seviyede yapılmasını sağlar. Ayrıca küp bloknot fiyat öğrenmek için linke tıklayabilirsiniz.