Nano Reklamcılık olarak, kurumsal firmaların cephe giydirme reklam işlemlerinde tercih ettiği profesyonel reklam firması olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Profesyonel ve solmama garantili hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi isteyiniz!

Cephe giydirme işlemi, birçok kurumsal firma tarafından tercih edilmektedir. Cephe işlemleri, profesyonel ve alanında deneyimli reklam firmaları tarafından gerçekleştirilmelidir. Cephe branda giydirme işlemlerinde demir ve montaj işçiliği mevcuttur. Burada yapılan en ufak hata, firma sahiplerine büyük sorunlar yaratabilir. Bunun dışında, cam cephelerde yapıştırma tekniği tercih edilmektedir.

Cephe reklam hizmetleri, sizin ihtiyacınıza ve cephenize göre farklılık göstermektedir. Özellikle araç geçişinin fazla olduğu cephelerde branda ve mesh germe işlemleri tercih edilmektedir. Bunun nedeni, daha dikkat çekici ve canlı olmasıdır. Aşağıda cephe kaplama çeşitleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cephe Giydirme Reklam Türleri

 • One Way Vision (delikli folyo)
  Kendinden yapışkanlı olarak bilinen, folyo türüdür. Folyo ürünleri, zemini cam olan cephelerde tercih edilmektedir. One Way Vision, delikli yapısıyla folyodan farklı bir görüntü ve sonuç oluşturur. One way montajı yapılan cephelere dışarıdan bakıldığı zaman sadece tasarım görseli gözükmektedir. Bina içerisinde bulunan kişiler, dışarıyı rahatlıkla görebilirler. Bunun nedeni delikli oluşundan kaynaklı. One way vision, yapısı nedeniyle güneş ışınları %30 kesmektedir. Dış cephede sadece cam zemine uygulanabilmektedir. Farklı zeminlerde kullanımını önermiyoruz.
 • Folyo Kaplama
  Folyo, kendinden yapışkanlı ürünler arasındadır. Kompozit, cam ve düz olan birçok zemine rahatlıkla uygulaması yapılabilir. Dış cephede,  folyo kullanımı çok nadirdir. Folyolar genellikle, kullanılmayan alanlara veya görüntünün kapatılması istenilen bölgelerde kullanılır. Folyo yapısı gereği, uygulandığı zaman dışarıdan ve içeriden kesinlikle görüntü geçirmez. Dış cepheniz camsa, kesinlikle one way vision folyo önermekteyiz.
 • Cephe Vinil Germe
  Vinil germe işlemi, folyo uygulamalarına göre uzun süren bir işlemdir. Cephe reklam tercihleri arasında sıkça tercih edilen bir hizmettir. Özellikle kullanılmayan, işlemi olmayan cepheler vinil branda ile kaplanmaktadır. Cepheye vinil germe işlemi için demir kasa olmalıdır ve bu kasa duvara monte edilir. Bunun için uygulanacak zeminin uygunluğu kontrol edilmelidir. Her cepheye vinil germe işlemi yapılamayabilir.
 • Mesh Germe
  Mesh ürünü, branda kategorisinde bulunmaktadır. Yapısı gereği deliklidir ve soft bir görüntüye sahiptir. Vinil germe işleminde olduğu gibi, demir kasaya gerilmelidir. Boyutu yüksek olan cephe kaplama işlemlerinde, mesh tercih edilmektedir. Delikli yapısıyla hava geçirgenliğini sağlar ve daha uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Bunlara Dikkat Edin!

Cephe kaplama işlemlerinde dikkat edilmesi gerekilen birkaç konu mevcut. Bunlar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Nano Reklam ailesi olarak, tarafımıza sıkça gelen şikayetler bulunmaktadır. Bu şikayetleri yapan kurumsal firmalar, başka reklamcılarla iş ortaklığı olan ve bizlere nasıl düzeltebiliriz sorusuyla, ulaşan firmalar. Sizlerde bu tür mağduriyet yaşamamak için işi bilene teslim edin ve şimdi bizimle iletişime geçin!

Özellikle branda germe işlemlerinde, 1 ay içerisinde dalgalanma olabilir. Bunun nedeni, kasanın rüzgarı içeriden dışarıya atamaması ve yapılan kötü işçilikten kaynaklıdır. Rüzgar sürekli gel git yaptığı için cepheye yapılan vinil germe işleminin kendini salması kaçınılmazdır. Bu işlemi düzeltmek oldukça basit olsa da, cepheye yapılan vinil branda çöp olmaktadır. Buda sizlere yeni bir masraf çıkarabilir. Cephe reklam işlemlerini mutlaka deneyimli firmalara teslim ediniz.

Folyo ve one way vision kaplamalarında, dikkat edilmesi gerekilen bir konu vardır. Buda ürünün ömrü ve uygulama temizliği. Bizler, yaptığımız cephe kaplama işlemlerine solmama ve atmama garantisi sunmaktayız. Solmama garantisini, kullandığımız son teknoloji baskı makinesini arkamıza alarak vermekteyiz. Atmama ve ömürlük kullanım garantisini, ekip arkadaşlarımıza dayanarak vermekteyiz. Bu güne kadar, yüzlerce cephe kaplama hizmetimizden, bir şikayet dahi almadık. Aksine, yıl içerisinde yenileme yaparak, daha farklı çalışmalara imza attık. Sizlerde cephe giydirme reklam hizmeti almak için şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.